Dovolenka v kúpeľnom trojuholníku

Kde inde si dopriať relax ako v kúpeľnom trojuholníku? Karlove Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně sú miesta ako stvorené pre nerušený odpočinok, za čo si vyslúžili aj zápis na Zozname UNESCO. V tomto trojuholníku sa skrátka svet točí pomalšie a všedné starosti zostávajú ďaleko za jeho hranicami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania hneď vedľa. Personál bol veľmi milý a vnímavý. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie zrovna najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Karlove Vary som navštívil prvýkrát a dúfam, že nie naposledy. Pobyt sme s partnerkou strávili v Hoteli Kolonáda ****, čo bola skvelá voľba! Hotel sa nachádza priamo v kúpeľnom centre, a tak je to z neho blízko na kolonády aj ďalšie atraktívne výletné ciele. Izba bola priestranná a vybavená všetkým potrebným pre naše pohodlie. Výber pokrmov bol na raňajkách aj večeriach naozaj bohatý a zahŕňal aj netradičné špeciality. Celkovo sme si na polpenzii veľmi pochutnali. Hotel má vlastné wellness centrum s bazénom, vírivkou a saunou, kde sme si po aktívne strávenom dni na výletoch krásne oddýchli. Či už sa na pobyt vydáte v akomkoľvek období, odporúčam zaobstarať si turistickú kartu Karlovy Vary Region Card. S ňou budete mať vstupné na množstvo atrakcií zadarmo, a tak si pobyt užijete na maximum rovnako ako my.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Tri kúpeľné mestá, tri oázy pokoja a tri destinácie pre relaxačnú dovolenku. To je kúpeľný trojuholník, ktorým sa môže pýšiť západný cíp Českej republiky. Pobyty v Karlových Varoch, Mariánskych Lázňach a Františkových Lázňach vnesú farby do všedných dní a prospejú vášmu zdraviu po všetkých stránkach. Vyberte si kúpeľný pobyt a relaxujte, ako dlho potrebujete.

Kde sa ubytovať v kúpeľnom trojuholníku?

Karlove Vary sú najväčším mestom kúpeľného trojuholníka. Slávne české kúpele, ktoré sú dejiskom medzinárodného filmového festivalu, vás pozývajú na ozdravnú kúru s minerálnymi prameňmi v hlavnej úlohe. Prejdite sa pozdĺž Vřídelní, Tržnej alebo Mlýnskej kolonády, ochutnajte liečivú vodu a dajte si niečo dobré v jednej z mnohých kaviarní a reštaurácií. Páčiť sa tu bude seniorom, no aj zamilovaným párom, ktoré sa sem môžu vydať na jedinečný romantický pobyt.

Mariánské Lázně oplývajú pokojnou atmosférou, pri ktorej sa vám bude dokonale relaxovať. Najväčším lákadlom je spievajúca fontána, ktorá kombinuje vodné predstavenie s klasickou hudbou. Hneď pri fontáne stojí Hlavní kolonáda s minerálnymi prameňmi a kaviarňami, kde si dáte kúpeľné oblátky. Pre maximálne rozmaznávanie si vyberte pobyt s masážami alebo procedúrami, nech sa z wellness pobytu vrátite plní energie a chuti do života.

Treťou a najmenšou súčasťou slávneho trojuholníka sú Františkovy Lázně, ktoré napriek svojej veľkosti sľubujú množstvo zážitkov. V centre mestečka si prezriete krásne kúpeľné budovy, zabavíte sa vo vodnom centre Aquaforum alebo sa vydáte vláčikom na výlet za zvieratkami do Lesoparku Amerika. Františkovy Lázně sú tak skvelé aj pre rodiny s deťmi.