Dovolenka v Beskydách s deťmi

Beskydy sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. Rázovité pohorie na severovýchode Moravy je plné miest, kam sa môžete vypraviť s deťmi akéhokoľvek veku.

Načítavam ponuky...


Beskydy sú krajom horských hrebeňov, hlbokých údolí, zurčiacich potokov a riečok, rozľahlých lesov, rozkvitnutých strání a starobylých dreveníc. Nájdete tu navyše mnoho atrakcií, ktoré sú prístupné všetkým, a tak sú práve Beskydy dokonalým miestom na rodinnú dovolenku s deťmi.

Do najznámejších turistických cieľov v Beskydách vás dovedú špeciálne detské trasy značené medvedími labkami. Mierne prevýšenie, mnoho záchytných bodov a zvierací sprievodcovia zaručujú, že tieto výstupy zvládnu aj malí výletníci. Trasy navyše ponúkajú možnosti skrátenia, a tak ich nie je nutné prejsť v celej dĺžke. Rodinné výlety tak môžete ľahko prispôsobiť veku detí aj aktuálnej nálade.

Zvlášť pokiaľ cestujete s menšími deťmi, určite oceníte, keď bude hotel na malých hostí pripravený. V našej ponuke baby friendly hotelov nájdete ubytovanie, kde vám pre vaše ratolesti zapožičajú vybavenie, ako je napríklad postieľka, stolička či potreby na kúpanie detí.

V prípade, že nevyjde počasie, príde vhod ubytovanie s detským kútikom, kde sa vaši potomkovia zaručene zabavia. A každého rodiča určite potešia pobyty s dieťaťom zadarmo. Sumu, ktorú ušetríte, potom môžete minúť na výletoch alebo za nejakú tú dobrotu pre deti navyše.