Dovolenka v Beskydách s deťmi

Beskydy sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. Rázovité pohorie na severovýchode Moravy je plné miest, kam sa môžete vypraviť s deťmi akéhokoľvek veku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Sport Art Centrum Hotel **** ponúka naozaj skvelé vyžitie. Rada by som sa sem niekedy vrátila, a to nielen kvôli veľkému krytému bazénu a wellness so saunou. Užili sme si napríklad aj multifunkčnú halu s bedmintonom. Personál bol veľmi ochotný a priestranná izba disponovala všetkým potrebným. Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od Rožnova pod Radhoštěm a ďalších turistických cieľov v okolí.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Beskydy sú krajom horských hrebeňov, hlbokých údolí, zurčiacich potokov a riečok, rozľahlých lesov, rozkvitnutých strání a starobylých dreveníc. Nájdete tu navyše mnoho atrakcií, ktoré sú prístupné všetkým, a tak sú práve Beskydy dokonalým miestom na rodinnú dovolenku s deťmi.

Do najznámejších turistických cieľov v Beskydách vás dovedú špeciálne detské trasy značené medvedími labkami. Mierne prevýšenie, mnoho záchytných bodov a zvierací sprievodcovia zaručujú, že tieto výstupy zvládnu aj malí výletníci. Trasy navyše ponúkajú možnosti skrátenia, a tak ich nie je nutné prejsť v celej dĺžke. Rodinné výlety tak môžete ľahko prispôsobiť veku detí aj aktuálnej nálade.

Zvlášť pokiaľ cestujete s menšími deťmi, určite oceníte, keď bude hotel na malých hostí pripravený. V našej ponuke baby friendly hotelov nájdete ubytovanie, kde vám pre vaše ratolesti zapožičajú vybavenie, ako je napríklad postieľka, stolička či potreby na kúpanie detí.

V prípade, že nevyjde počasie, príde vhod ubytovanie s detským kútikom, kde sa vaši potomkovia zaručene zabavia. A každého rodiča určite potešia pobyty s dieťaťom zadarmo. Sumu, ktorú ušetríte, potom môžete minúť na výletoch alebo za nejakú tú dobrotu pre deti navyše.