Dovolenka v Beskydách s deťmi

Beskydy sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. Rázovité pohorie na severovýchode Moravy je plné miest, kam sa môžete vypraviť s deťmi akéhokoľvek veku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Beskydy sú krajom horských hrebeňov, hlbokých údolí, zurčiacich potokov a riečok, rozľahlých lesov, rozkvitnutých strání a starobylých dreveníc. Nájdete tu navyše mnoho atrakcií, ktoré sú prístupné všetkým, a tak sú práve Beskydy dokonalým miestom na rodinnú dovolenku s deťmi.

Do najznámejších turistických cieľov v Beskydách vás dovedú špeciálne detské trasy značené medvedími labkami. Mierne prevýšenie, mnoho záchytných bodov a zvierací sprievodcovia zaručujú, že tieto výstupy zvládnu aj malí výletníci. Trasy navyše ponúkajú možnosti skrátenia, a tak ich nie je nutné prejsť v celej dĺžke. Rodinné výlety tak môžete ľahko prispôsobiť veku detí aj aktuálnej nálade.

Zvlášť pokiaľ cestujete s menšími deťmi, určite oceníte, keď bude hotel na malých hostí pripravený. V našej ponuke baby friendly hotelov nájdete ubytovanie, kde vám pre vaše ratolesti zapožičajú vybavenie, ako je napríklad postieľka, stolička či potreby na kúpanie detí.

V prípade, že nevyjde počasie, príde vhod ubytovanie s detským kútikom, kde sa vaši potomkovia zaručene zabavia. A každého rodiča určite potešia pobyty s dieťaťom zadarmo. Sumu, ktorú ušetríte, potom môžete minúť na výletoch alebo za nejakú tú dobrotu pre deti navyše.