Dovolenka na Lipne s deťmi

Premýšľate, kam v Česku na dovolenku s deťmi? Vydajte sa na Lipno! Šumavská priehrada ponúka nespočetne atraktívnych možností vyžitia a výletov pre malých aj veľkých v akomkoľvek ročnom období. Užijete si výlety v prírode, športovanie aj množstvo zábavy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Quatro je naším partnerom v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojných zákazníkov. Aj ja sám som tam bol už niekoľkokrát. Quatro je pre mňa istota - vždy čisté, cenovo dostupné ubytovanie s milým personálom. A vďaka tomu, že ide o viac penziónov, vždy nájdete nejaké voľné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Juhočeská priehrada Lipno je veľmi populárnou destináciou pre rodinnú dovolenku. A nie je sa čomu diviť. Obrovská vodná plocha obklopená malebnými šumavskými vrcholkami má mnoho čo ponúknuť návštevníkom všetkých vekových skupín.

Krásy Šumavy môžete spoločne s deťmi objavovať pri prechádzkach okolo priehrady či pri výletoch po náučných chodníkoch. Skvelým cieľom na celodenný výlet je neďaleký Český Krumlov. Pokiaľ patríte medzi športových nadšencov, budú vaše možnosti na Lipne naozaj pestré. V lete láka na kúpanie mnoho skvelých pláží a v zime si zase zalyžujete na svahoch miestnych ski areálov. Po celý rok sa môžete kochať výhľadmi zo Chodníka v korunách stromov Lipno a za nepriaznivého počasia sa deti vyskočia v obľúbenom Hopsáriu.