Dovolenka na Lipne s deťmi

Premýšľate, kam v Česku na dovolenku s deťmi? Vydajte sa na Lipno! Šumavská priehrada ponúka nespočetne atraktívnych možností vyžitia a výletov pre malých aj veľkých v akomkoľvek ročnom období. Užijete si výlety v prírode, športovanie aj množstvo zábavy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“V Egeri som strávila krásny pobyt, a to aj napriek daždivému počasiu. Vďaka polohe Park Hotela Minaret *** boli všetky atrakcie vzdialené len pár minút chôdze. Navyše som z komfortnej izby mala nádherný výhľad! Chutné raňajky mi dodali energiu na zvyšok dňa, po výletoch som sa zase tešila na večeru. Najviac ma očarili miestne Turecké kúpele, kuchyňa a víno. Eger aj Hotel Minaret sú perfektnou voľbou, pokiaľ sa chcete ponoriť do lokálnych chutí a histórie.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Juhočeská priehrada Lipno je veľmi populárnou destináciou pre rodinnú dovolenku. A nie je sa čomu diviť. Obrovská vodná plocha obklopená malebnými šumavskými vrcholkami má mnoho čo ponúknuť návštevníkom všetkých vekových skupín.

Krásy Šumavy môžete spoločne s deťmi objavovať pri prechádzkach okolo priehrady či pri výletoch po náučných chodníkoch. Skvelým cieľom na celodenný výlet je neďaleký Český Krumlov. Pokiaľ patríte medzi športových nadšencov, budú vaše možnosti na Lipne naozaj pestré. V lete láka na kúpanie mnoho skvelých pláží a v zime si zase zalyžujete na svahoch miestnych ski areálov. Po celý rok sa môžete kochať výhľadmi zo Chodníka v korunách stromov Lipno a za nepriaznivého počasia sa deti vyskočia v obľúbenom Hopsáriu.