Dovolenka na Lipne s deťmi

Premýšľate, kam v Česku na dovolenku s deťmi? Vydajte sa na Lipno! Šumavská priehrada ponúka nespočetne atraktívnych možností vyžitia a výletov pre malých aj veľkých v akomkoľvek ročnom období. Užijete si výlety v prírode, športovanie aj množstvo zábavy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Juhočeská priehrada Lipno je veľmi populárnou destináciou pre rodinnú dovolenku. A nie je sa čomu diviť. Obrovská vodná plocha obklopená malebnými šumavskými vrcholkami má mnoho čo ponúknuť návštevníkom všetkých vekových skupín.

Krásy Šumavy môžete spoločne s deťmi objavovať pri prechádzkach okolo priehrady či pri výletoch po náučných chodníkoch. Skvelým cieľom na celodenný výlet je neďaleký Český Krumlov. Pokiaľ patríte medzi športových nadšencov, budú vaše možnosti na Lipne naozaj pestré. V lete láka na kúpanie mnoho skvelých pláží a v zime si zase zalyžujete na svahoch miestnych ski areálov. Po celý rok sa môžete kochať výhľadmi zo Chodníka v korunách stromov Lipno a za nepriaznivého počasia sa deti vyskočia v obľúbenom Hopsáriu.