Dovolenka v Balatonmáriafürdő

Vyberte sa na slnečnú dovolenku k južnému brehu Balatonu. Letovisko Balatonmáriafürdő je letným dovolenkovým rajom, v ktorom sa budete cítiť skvele. K „maďarskému moru“ s pozvoľným vstupom do vody to budete mať len pár krokov. Vyberte si pobyt v Balatonmáriafürdő a užite si rodinnú dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Za skvelou letnou dovolenkou s kúpaním, slnením a poriadnou porciou zmrzliny nemusíte chodiť do Stredomoria. Rovnako skvelé leto si užijete aj v Maďarsku, kde sa s príchodom teplých dní stáva centrom rekreácie nádherné jazero Balaton. Teplá jazerná voda, pozvoľný vstup do vody a zábavné atrakcie lákajú k južnému brehu Balatonu predovšetkým rodiny s deťmi. Čo vás čaká pri pobyte v Balatonmáriafürdő?

Dovolenka v Balatonmáriafürdő je dovolenka letných snov

Najväčším lákadlom letoviska Balatonmáriafürdő je jednoznačne kúpanie v prírode. V malebnom mestečku nájdete hneď niekoľko skvelých pláží, ku ktorým patrí aj pestré vyžitie a stánky s občerstvením. Miestni aj turisti radi trávia slnečné dni na pláži Központi. Pochvaľujú si jej čistotu, lacné vstupné aj blízke zázemie. Ďalšou obľúbenou plážou v meste je pláž Szabadstrand, pri ktorej stojí Keleti mólo, z ktorého je prekrásny výhľad na hladinu jazera. Vyberte si ubytovanie pri pláži, nech to za vodnými radovánkami nemáte ďaleko.

Na kúpaliskách vám nebude chýbať vôbec nič. Môžete odpočívať na ležadle, pochutnávať si na zmrzline, ľadovej káve alebo tradičných maďarských dobrotách, ako je langoš. Prieskumníci si môžu požičať loďku či vodné bicykle a môžu vyraziť spoznať vzdialenejšie brehy a zákutia. Tí najmenší sa zase vyhrajú na detských preliezkach. Prezrite si ponuku pobytov s deťmi zadarmo a kúpte si dovolenku výhodne.

Keby vás náhodou šantenie pri vode omrzelo, nemusíte mať strach, v tomto kraji totiž nuda nehrozí. Na výlet sa vydajte napríklad do letoviska Keszthely, ktoré sa prezýva perla Balatonu. Prezriete si tu nádherný zámok aj mnoho ďalších pamiatok. Hneď vedľa leží kúpeľné mesto Hévíz a jeho svetový unikát, prírodné termálne jazero s liečivými účinkami.