Zľavová karta

Zľavové karty sú obľúbené v rôznych turistických destináciách a vďaka nim získate zaujímavé zľavy aj výhody na dopravu, vstupné do aquaparkov i pamiatok, ale aj zľavy do reštaurácií a na ďalších miestach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko z balíčka nám sami hneď ponúkli. Izba bola čistá a pohodlná, a s balkónom. Najlepšia bola strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Krásny hotel umiestnený v horskej prírode. Izby sú moderné a pekne zariadené. Personál bol veľmi príjemný, s hosťami sa radi porozprávajú. V reštaurácii skvele varia. Priamo v hoteli je tiež wellness s vírivkou a 4 saunami. Naviac tu majú úžasné akvárium s rôznymi druhmi rýb, ktoré je prepojené s wellness, takže ich môžete počas relaxácie pozorovať. Pobyt veľmi odporúčam každému, kto chce nabrať sily, alebo si užiť krásnu okolitú prírodu.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Uľahčite si cestovanie ešte o trošku viac a vyrazte na pobyt, v ktorého cene budete mať aj atraktívne zľavové karty. Sú skvelou možnosťou pre cestovateľov, ktorí chcú ušetriť peniaze a zároveň si užiť príjemný pobyt. Zľavové karty ponúkajú rôzne výhody a zľavy na ubytovanie, stravovanie, vstupy do atrakcií a ďalšie aktivity.

Vďaka zľavovým kartám trochu jednoduchšia dovolenka

Zľava na vstup do miestneho obľúbeného wellness alebo kúpeľov, zľava do luxusnej reštaurácie, zľava na vstup do aquaparku... Existuje veľa pobytov, v ktorých cene svieti takáto lákavá ponuka. To vám umožní vychutnať si to najlepšie z tunajšej lokality za zvýhodnené ceny.

Zľavové karty taktiež často ponúkajú zľavy alebo vstupy zdarma na rôzne atrakcie a aktivity v danej lokalite. Môžete navštíviť múzeá, galérie, zábavné parky, ZOO alebo sa zúčastniť rôznych športových aktivít za zvýhodnené ceny.

Pobyty so zľavovými kartami v cene pobytu sú skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí chcú získať maximum za svoje peniaze a užiť si širokú škálu výhod a zážitkov počas svojho pobytu. Zľavové karty vám umožnia ušetriť peniaze a zároveň si užiť komfortné ubytovanie, skvelé jedlo a zábavu.

Pobyty so zľavovými kartami nájdete po celom Slovensku, Česku, Rakúsku, Chorvátsku aj ďalších krajinách, ktoré u nás na Travelkingu nájdete. Stačí poriadne preskúmať túto kategóriu.