Zľavová karta

Zľavové karty sú obľúbené v rôznych turistických destináciách a vďaka nim získate zaujímavé zľavy aj výhody na dopravu, vstupné do aquaparkov i pamiatok, ale aj zľavy do reštaurácií a na ďalších miestach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Uľahčite si cestovanie ešte o trošku viac a vyrazte na pobyt, v ktorého cene budete mať aj atraktívne zľavové karty. Sú skvelou možnosťou pre cestovateľov, ktorí chcú ušetriť peniaze a zároveň si užiť príjemný pobyt. Zľavové karty ponúkajú rôzne výhody a zľavy na ubytovanie, stravovanie, vstupy do atrakcií a ďalšie aktivity.

Vďaka zľavovým kartám trochu jednoduchšia dovolenka

Zľava na vstup do miestneho obľúbeného wellness alebo kúpeľov, zľava do luxusnej reštaurácie, zľava na vstup do aquaparku... Existuje veľa pobytov, v ktorých cene svieti takáto lákavá ponuka. To vám umožní vychutnať si to najlepšie z tunajšej lokality za zvýhodnené ceny.

Zľavové karty taktiež často ponúkajú zľavy alebo vstupy zdarma na rôzne atrakcie a aktivity v danej lokalite. Môžete navštíviť múzeá, galérie, zábavné parky, ZOO alebo sa zúčastniť rôznych športových aktivít za zvýhodnené ceny.

Pobyty so zľavovými kartami v cene pobytu sú skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí chcú získať maximum za svoje peniaze a užiť si širokú škálu výhod a zážitkov počas svojho pobytu. Zľavové karty vám umožnia ušetriť peniaze a zároveň si užiť komfortné ubytovanie, skvelé jedlo a zábavu.

Pobyty so zľavovými kartami nájdete po celom Slovensku, Česku, Rakúsku, Chorvátsku aj ďalších krajinách, ktoré u nás na Travelkingu nájdete. Stačí poriadne preskúmať túto kategóriu.