Dovolenka v Záhrebskej župe

Prečo nevyskúšať trochu inú dovolenku v Chorvátsku? Záhrebská župa na severe krajiny vás vezme na vzrušujúcu prechádzku históriou a prírodou. Objavte romantické mestečká, ochutnajte tradičné špeciality a nechajte sa očariť čarovnou krásou miestnej krajiny. Ktorý pobyt v Záhrebskej župe si vyberiete?

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Záhrebská župa sa nachádza na severe krajiny, kde obklopuje hlavné mesto Záhreb. Tento malý región ukrýva mnoho historických a kultúrnych perál. Nachádza sa tu však aj svieža príroda, ktorá vás pozýva k nerušenému odpočinku. Je tu nespočetné množstvo možností na zábavu - objavujte pamiatky, jazdite na bicykli v prírode alebo relaxujte pri jazere.

Objavte skryté tajomstvá počas pobytu v Záhrebskej župe

Záhrebskú župu obklopujú zelené kopce a očarujúce jazerá. Nádherná prírodná scenéria vás pozýva k aktívnej turistike alebo cyklistickým výletom, počas ktorých objavíte tajomstvá tohto krásneho regiónu. Ak si chcete oddýchnuť pri vode, vyberte sa k jazeru Jarun, ktoré vás nadchne priezračnou vodou a uvoľnenou atmosférou. Môžete si tu vyskúšať aj vodné športy, a ak sa zdržíte až do večera, čaká vás nádherný západ slnka.

V okolí je nespočetné množstvo možností na výlety. Jedným z nezabudnuteľných zážitkov je návšteva hradu Medvedgrad, ktorého múry ukrývajú fascinujúce príbehy z minulosti. Z jeho vrcholu si navyše môžete vychutnať panoramatický výhľad na okolitú krajinu. Môžete tiež preskúmať malebné mestečká ako Samobor alebo Velika Gorica, ktoré vás pozývajú na prechádzku typickými úzkymi uličkami.