Wellness pobyty vo Viedni

Vyrazte na dovolenku do Viedne, mesta s bohatou históriou, architektúrou a kultúrou. Či už plánujete romantický víkend pre dvoch alebo rodinnú dovolenku, určite si radi oddýchnete aj v kvalitnom wellness. Z ponuky wellness pobytov v tejto európskej metropole si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...

V tejto chvíli, bohužiaľ, neponúkame pobyty na najbližší víkend za akčné ceny. Prosím, skúste to zase zajtra, alebo sa pozrite na našu ponuku klasických last minute pobytov.Viedeň je tepajúcou metropolou s bohatým kultúrnym životom, historickým i umeleckým dedičstvom a mnohými ďalšími krásami, ktoré vás nenechajú chladnými. Na dovolenke si tu užijete bohatú gastronómiu, wellness, umenie i pamiatky, nájde sa skrátka niečo pre každého.

Wellness, pamiatky i gastronomické zážitky - vo Viedni ako na dlani

Chystáte sa do Viedne za pamiatkami? Nenechajte si ujsť zámok Schönbrunn a jeho nádherné záhrady, skleníky aj ZOO. Pozrite sa na katedrálu na námestí Stephansplatz alebo hrad Hofburg, bývalé sídlo rakúskych panovníkov. Za videnie stojí tiež barokové námestie Michaelerplatz alebo viedenská radnica. Pre obdivovateľov modernejších kultúrnych pamiatok je tu potom Múzeum moderného umenia alebo Leopoldovo múzeum.

Plánujete dovolenku s deťmi? Potom si musíte urobiť čas na návštevu zábavného parku Práter, kde sa nielen prejdete na legendárnom Obrom kole, ale aj na horskej dráhe, kolotočoch a ďalších atrakciách. Deti aj dospelí si určite užijú aj návštevu termálnych kúpeľov Therme Wien s 26 bazénmi a saunovou zónou. Saunu či vírivku ale môžete mať aj oveľa bližšie, stačí si zarezervovať niektorý z pobytov v hoteli s vlastným wellness centrom.

Čo ešte môžete zažiť vo Viedni? Rozhodne musíte ochutnať Sacherovu tortu a pravú viedenskú kávu. Vyznávači mäsitých jedál určite nepohrdnú poctivým rezňom, na dovolenke sa predsa kalórie nepočítajú. V zime sú potom hlavnou atrakciou vianočné trhy, ktoré sa odohrávajú na niekoľkých námestiach, a pochutnáte si tu na horúcom punči a čerstvo upečených dobrotách.