Wellness pobyty v severných Čechách

Objavte krásu severných Čiech. Krkonoše, Lužické hory, Krušné hory alebo České Švajčiarsko vám ponúknu nielen nádhernú prírodu, ale aj množstvo príležitostí na ničím nerušený odpočinok. Vyberte si jeden z wellness pobytov v severných Čechách a nechajte sa rozmaznávať, ako si zaslúžite. Tak hor sa v ústrety severu!

Načítavam ponuky...


Vyrazte za poznaním do severnej časti Česka, kde na vás netrpezlivo čaká veľa prírodných i kultúrnych krás. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek kút tejto svetovej strany, budete uchvátení pokojom, ktorý tu panuje, a množstvom rozmanitého vyžitia. Ak si vyberiete wellness pobyt v severných Čechách, tešte sa na niekoľko dní relaxu v obklopení sviežej prírody, do ktorej sa môžete kedykoľvek vydať na prechádzku.

Potrebujete na chvíľu vypnúť? Skúste wellness pobyt v severných Čechách

Sever Čiech je pestrým krajom, ktorý vám ponúkne zo všetkého niečo. Lákať to sem bude najmä milovníkov prírody, pretože sa tu rozprestiera ako najvyššie české pohorie Krkonoše, tak ďalšie hornaté oblasti, ako sú Lužické hory s dominantným Ještedom alebo Krušné hory. Úplne odlišná krajina vás potom zaujme v Národnom parku České Švajčiarsko alebo v Adršpašsko-Teplických skalách.

Baviť sa tu môžete turistikou v prírode aj výletmi za históriou, napríklad na hrad Houska alebo Kokořín. Spokojní budú aj vášniví cyklisti a lyžiari, ktorí tu majú nespočetné množstvo miest, kde sa môžu venovať tomu, čo majú radi. Za zmienku stojí Krušnohorská magistrála, na ktorú si môžete trúfnuť ako na bicykli, tak na bežkách. V lete sa zase vykúpete v prírodnom kúpalisku, napríklad v jazere Kristýna alebo Milada, alebo v báječných aquaparkoch napríklad v Děčíne alebo v Špindlerovom Mlýne.

Wellness pobytov je v týchto lokalitách neúrekom. Nájdete tu aj niekoľko hotelov prepojených s kúpeľmi, kde môžete využívať benefity liečivej vody. Vybrať si preto môžete pobyt napríklad v Lázňach Libverda v Jizerských horách, v Krkonošiach sa zase skrývajú preslávené Jánske Lázně. V regióne však nechýba ani veľa hotelov s wellness zónou, v ktorej nájdete vírivku, bazén aj saunu. Oddávať sa neobmedzenému wellness tak môžete kedykoľvek sa vám zachce.