Wellness pobyty v Prahe

Vyrazte so svojou drahou polovičkou na romantický wellness pobyt do Prahy, alebo so sebou vezmite celú rodinu. V hlavnom meste si užijete nielen luxusný odpočinok vo vírivke či saune, ale aj prechádzky historickým centrom, výbornú gastronómiu alebo bujarý nočný život. Sto veží už vás nečakane vyzerá.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel je ideálnou voľbou pre návštevu Prahy. Je moderný, komfortný a má vlastnú kulinársku reštauráciu. Prostredie prírodnej rezervácie je pokojné a príjemné, ako by sa hotel ani nenachádzal v Prahe. Zároveň je ale dobre dostupný autom a blízka zastávka metra umožňuje rýchle cestovanie do centra mesta za pamiatkami. Osobne sa mi najviac páčilo moderné fitness a wellness s terasou, výhľadom do záhrady a holistickým, sviečkami osvieteným interiérom.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Praha je mestom nekonečných možností. Má čo ponúknuť aktívnym športovcom, kaviarenským povaľačom i fanúšikom histórie. V jej spletitých uličkách, zelených parkoch a skvostných pamiatkach sa bude páčiť každému, kto do hlavného mesta zavíta. Jedno z najpôvabnejších miest Európy predstavuje aj skvelé miesto na odpočinok. Vyberať môžete z desiatok špičkových wellness pobytov a dopriať si po celodennom túlaní sa po meste zaslúžený relax.

Hore do hlavného mesta za luxusným wellness aj fascinujúcou históriou

Vydajte sa na parádny wellness pobyt do Prahy a užite si odpočinok na najvyššej úrovni. Leňošenie vo vírivke alebo saune môžete preložiť návštevami útulných kaviarní, vychýrených podnikov alebo preslávených pamiatok. Dobre sa však najete aj na ubytovaní, stačí si zvoliť pobyt s polpenziou, alebo aspoň s raňajkami, aby ste dovolenkový deň mohli začať ako sa patrí.

Páčiť sa vám tu bude na romantickom pobyte aj na rodinnej dovolenke, v druhom prípade siahnite určite po pobyte s deťmi zadarmo a detským kútikom, kde bude o vaše ratolesti dobre postarané. V Prahe čaká na rodiny s deťmi mnoho rozmanitého vyžitia, od planetária cez morský svet až po šantenie na trampolínach.

A kam sa v Prahe pozrieť? Naprv si prehliadnite svetovo známe pamiatky ako Karlov most, Pražský hrad alebo Staromestský orloj. Nevynechajte ani prechádzku Stromovkou, Letnou alebo si vyšliapnite na Petřín, kde nájdete rozhľadňu a unikátne zrkadlové bludisko. Ak si budete chcieť oddýchnuť od davov turistov, zastavte sa v Divokej Šárke alebo sa zájdite pozrieť na koňa Przewalského na Dívčí hrady.