Wellness pobyty v Mosonmagyaróvári

Mosonmagyárovár vás prekvapí nielen svojím krkolomným názvom, ale aj fantastickými termálnymi kúpeľmi. Podporte svoje zdravie a vitalitu miestnymi minerálnymi prameňmi, ktoré sa radia medzi päť najliečivejších v celej Európe. Vydajte sa na wellness pobyt do Mosonmagyárováru a potešte svoje telo aj myseľ pokojom, ktorý si zaslúžite.

Načítavam ponuky...


Dovolenka v Mosonmagyaróvári vám prinesie množstvo rozmanitých zážitkov. Kúpele, história i krásna príroda v okolí - vďaka tomu všetkému sa tu určite nudiť nebudete. Páčiť sa tu bude ako rodinám s deťmi, na ktoré tu čaká veľa vyžitia, tak zamilovaným dvojiciam, ktoré sa môžu tešiť napríklad na privátnu vírivku v hotelovej wellness zóne. Vyberte si z ponúkaných wellness pobytov v Mosonmagyaróvári a vyrazte napríklad hneď.

Pobyt v Mosonmagyaróvári = odpočinková dovolenka na jednotku

Prečo vyraziť na dovolenku práve do Mosonmagyaróváru? Prvým dôvodom je rozhodne výborná poloha kúpeľov. Nachádzajú sa len 23 kilometrov od slovenských hraníc, a tak nemusíte za relaxom jazdiť ďaleko. Druhý, a ešte lepší dôvod, sú skvelé termálne kúpele Flexum, v ktorých sa môžete oddať sile minerálnych prameňov, ktoré patria medzi päť najúčinnejších v celej Európe.

Termálnou vodou je napustených päť z celkom siedmich bazénov, ktoré vás vo Flexum kúpeľoch čakajú. Zázračná voda vám pomôže s liečbou ochorení či zranení kĺbov, chrbtice alebo pri problémoch s prieduškami. Aby ste zážitok ešte viac prehĺbili, vyberte si hotely prepojené s kúpeľmi, ktoré vám ponúknu aj vlastnú wellness zónu s vírivkou a saunou.

Až vás neobmedzené wellness na chvíľku omrzí, vydajte sa objaviť historické centrum mesta Mosonmagyaróvár, pre ktoré sú typické barokové stavby, útulné uličky a sochami. Pokochať sa môžete aj starodávnym hradom Ovári z 13. storočia, ktorý pyšne stojí priamo v centre mesta. Za zmienku stojí tiež dom Cselleyovcov s expozíciou priemyselného výtvarníctva.