Wellness pobyty v kúpeľoch Dudince

Vypravte sa za relaxom na južné Slovensko. Malebné kúpele Dudince vás privítajú s otvorenou náručou. Liečivé pramene vám pomôžu so zdravotnými problémami a príjemné kúpeľné prostredie rozveselí vašu dušu. Vyberajte medzi wellness pobytmi v kúpeľoch Dudince a doprajte si odpočinok v jednej z najvzácnejších minerálnych vôd na svete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Na južnom Slovensku na vás vyčkáva kúpeľné mestečko Dudince. Vďaka svojej polohe ide o slovenské kúpele s najteplejšou klímou, a tak sa tu budete cítiť veľmi príjemne. Nielen vďaka priaznivému počasiu a slnečným uliciam, ale aj vďaka profesionálnej starostlivosti, ktorá spája tradičné i moderné prístupy.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do kúpeľov Dudince?

V kúpeľoch Dudince vás bude liečiť nielen ozdravná voda, ale aj slniečko a ticho, ktoré tu panuje. Vyberte si hotely prepojené s kúpeľmi, nech ste stále blízko minerálnym prameňom. Dudince sú vhodné pre pacientov so srdcovo-cievnymi alebo pohybovými problémami, vyraziť sem môžete však aj za prostým odpočinkom. Liečiť vaše problémy bude jedna z najvzácnejších minerálnych vôd na svete, ktorá je jedinečná kombináciou oxidu uhličitého a sírovodíka.

Wellness pobyty vám navyše prinesú tiež možnosť stráviť intímne chvíle vo vírivke, zaplávať si v hotelovom bazéne alebo si dopriať hrejivý odpočinok v saune. Samozrejmosťou je aj výborná zdravá strava, ktorá ku každému kúpeľnému pobytu skrátka patrí. Na výber máte z balíčkov s polpenziou, plnou penziou alebo s bohatými raňajkami.

A kam vyraziť na výlet, keď vám zostane trochu voľného času? V okolí mesta Dudince môžete objavovať prírodné aj kultúrne bohatstvo. Blízko sa nachádza unikátna Tesárska roklina, kaňonovité údolie so štyrmi vodopádmi. Navštíviť môžete tiež Dúpence – tajomné skalné úkryty, alebo skalné obydlia Brhlovce. Nevynechajte ani opevnený kláštor Bzovík či Banskú Štiavnicu zo Zoznamu UNESCO.

A kam ešte zavítať, ak sa do Dudiniec vydávate napríklad na víkendový pobyt? To vám poradí náš cestovateľský itinerár, s ktorým si víkendový pobyt v Dudinciach naplánujete raz-dva.