Wellness pobyty v kúpeľoch Dudince

Vypravte sa za relaxom na južné Slovensko. Malebné kúpele Dudince vás privítajú s otvorenou náručou. Liečivé pramene vám pomôžu so zdravotnými problémami a príjemné kúpeľné prostredie rozveselí vašu dušu. Vyberajte medzi wellness pobytmi v kúpeľoch Dudince a doprajte si odpočinok v jednej z najvzácnejších minerálnych vôd na svete.

Načítavam ponuky...


Na južnom Slovensku na vás vyčkáva kúpeľné mestečko Dudince. Vďaka svojej polohe ide o slovenské kúpele s najteplejšou klímou, a tak sa tu budete cítiť veľmi príjemne. Nielen vďaka priaznivému počasiu a slnečným uliciam, ale aj vďaka profesionálnej starostlivosti, ktorá spája tradičné i moderné prístupy.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do kúpeľov Dudince?

V kúpeľoch Dudince vás bude liečiť nielen ozdravná voda, ale aj slniečko a ticho, ktoré tu panuje. Vyberte si hotely prepojené s kúpeľmi, nech ste stále blízko minerálnym prameňom. Dudince sú vhodné pre pacientov so srdcovo-cievnymi alebo pohybovými problémami, vyraziť sem môžete však aj za prostým odpočinkom. Liečiť vaše problémy bude jedna z najvzácnejších minerálnych vôd na svete, ktorá je jedinečná kombináciou oxidu uhličitého a sírovodíka.

Wellness pobyty vám navyše prinesú tiež možnosť stráviť intímne chvíle vo vírivke, zaplávať si v hotelovom bazéne alebo si dopriať hrejivý odpočinok v saune. Samozrejmosťou je aj výborná zdravá strava, ktorá ku každému kúpeľnému pobytu skrátka patrí. Na výber máte z balíčkov s polpenziou, plnou penziou alebo s bohatými raňajkami.

A kam vyraziť na výlet, keď vám zostane trochu voľného času? V okolí mesta Dudince môžete objavovať prírodné aj kultúrne bohatstvo. Blízko sa nachádza unikátna Tesárska roklina, kaňonovité údolie so štyrmi vodopádmi. Navštíviť môžete tiež Dúpence – tajomné skalné úkryty, alebo skalné obydlia Brhlovce. Nevynechajte ani opevnený kláštor Bzovík či Banskú Štiavnicu zo Zoznamu UNESCO.

A kam ešte zavítať, ak sa do Dudiniec vydávate napríklad na víkendový pobyt? To vám poradí náš cestovateľský itinerár, s ktorým si víkendový pobyt v Dudinciach naplánujete raz-dva.