Wellness pobyty v Harrachove

Kde inde si dopriať lepší relax ako v samotnom srdci Krkonôš? Vydajte sa na wellness pobyt do Harrachova a užívajte si neobmedzené rozmaznávanie i krásy okolitej prírody. Dokonalú dovolenku si tu vychutnáte od jari do zimy, po celý rok sa môžete tešiť na množstvo príležitostí na spoločnú zábavu.

Načítavam ponuky...


Obľúbené letovisko Harrachov vás do najvyšších hôr Česka bude lákať po celý rok. Rozprestiera sa v západnej časti Krkonôš, neďaleko hraníc s Poľskom. Vďaka skvelej polohe v srdci horskej krajiny ponúka veľa príležitostí na športové vyžitie aj na odpočinok v obklopení prírody. Radosť vám urobí aj široká ponuka ubytovania a wellness pobytov, z ktorých si vyberú aj tí náročnejší.

Pohodová dovolenka v srdci Krkonošského národného parku

Ak vyrazíte na zimnú dovolenku do Harrachova, nešliapnete vedľa. Horské stredisko v Harrachove je prelávené široko-ďaleko a ťažko by ste hľadali lepšie miesto na zimné radovánky. Istota snehovej pokrývky, parádne zjazdovky i špičkové služby robia z Harrachova raj pre všetkých lyžiarov i snowboardistov. Ski areál Harrachov vám zaistí výborné podmienky na nezabudnuteľné dni na zjazdovke. V lete si zase užijete turistiku, náročné výstupy do hôr aj pokojné prechádzky v tichu prírody.

Až vás Krkonoše unavia, využite wellness pobyty v Harrachove na odpočinok. Uvoľniť stuhnuté svaly a nepokojnú myseľ môžete vo vírivke, v saune alebo napríklad v bazéne. Ak si chcete dopriať naozaj snové rozmaznávanie, vyberte si hotel s masážami alebo procedúrami a zverte sa do rúk profesionálov.

A na čo sa môžete v Harrachove tešiť? Jeho okolie je doslova nabité turistickými lákadlami, určite sa tak nebudete nudiť. Medzi najobľúbenejšie prírodné ciele patrí Čertova hora, na ktorú vedie štvorsedačková lanovka po celý rok. Očaruje vás aj desaťmetrový Mumlavský vodopád. Z historických miest sa oplatí navštíviť jednu z najstarších českých sklární, Skláreň Novosad, ktorá bola založená na začiatku 18. storočia. Užijete si tiež prehliadku Baníckeho múzea so štôlňou. Ak patríte medzi tých, ktorí radi vyhľadávajú adrenalín, poteší vás miestna bobová dráha.