Wellness pobyty v Egerszáloku

Doprajte si nezabudnuteľný odpočinok v maďarských kúpeľoch Egerszálok, v ktorých vyvierajú jedinečné termálne pramene s teplotou až 68 °C. Svojím tokom vytvárajú unikátne soľné kopce s jazierkami, ktoré do malej dedinky neďaleko Egeru lákajú veľa turistov. Zamierte sem aj vy na wellness pobyt v Egerszáloku napríklad s celou rodinou.

Načítavam ponuky...


Egerszálok je malá dedinka rozkladajúca sa v obklopení krásnej prírody na úpätí Bukových hôr a vrchovinou Mátra. Turistické príležitosti v okolí, svetoznáme termálne kúpele a tiež unikátne soľné kopce, ktoré hneď tak niekde nenájdete, robia z Egerszáloku idylické miesto pre vašu odpočinkovú dovolenku. Vyberte si wellness pobyt v Egerszáloku a verte, že sa máte na čo tešiť.

Do Egerszáloku za wellness, termálmi i unikátnymi soľnými jazierkami

Egerszálok sa nachádza asi 6 kilometrov od ďalších preslávených kúpeľov, Egeru. Môžete sem tak vyraziť otestovať ďalšie termály a obdivovať historickú architektúru mesta. Egerszálok je skôr menšou dedinkou, miestne kúpele však rozhodne stoja za to. Čaká vás tu 17 rôznych bazénov – liečebných, detských, zážitkových alebo plaveckých. Využívať môžete blahodarné účinky miestnych minerálnych prameňov, ktoré pomáhajú predovšetkým s problémami s pohybovým ústrojenstvom.

Kúpele v Egerszáloku sú skvelým miestom na oddych aj vďaka prírodnému prostrediu, do ktorého sú zasadené. Relaxovať však môžete okrem prechádzok aj v saunovom svete, kde máte na výber z klasickej aj fínskej sauny, bio sauny, parného kúpeľa alebo aroma kabíny. Aby bol váš pobyt naozaj dokonalý, vyberte si hotel prepojený s kúpeľmi, nech to máte ku všetkým atrakciám blízko.

Zážitky v kúpeľoch pobyt v Egerzáloku ani zďaleka nekončia. Vydať sa môžete tiež do okolia, napríklad na výlet do národného parku Bukové hory, kde objavíte skryté kvapľové jaskyne a husté lesy. Navštíviť by ste mali aj neďaleké mesto Eger s tureckými kúpeľmi. Príjemné chvíle so svojimi blízkymi si tiež užijete nad pohárom regionálneho vína, ktoré je výbornou bodkou za príbehom vašej dovolenky.