Wellness pobyty v Dunajskej Strede

Či už v týždni, alebo cez víkend, v Dunajskej Strede si užijete skvelú dovolenku kedykoľvek. Najväčším lákadlom sú preslávené termálne kúpele a kúpaliská, ktoré môžete využívať po celý rok. Vyberte si jeden z wellness pobytov v Dunajskej Strede a doprajte si dni plné slniečka, úsmevov a ničím nerušeného relaxu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Malé mestečko na juhu Slovenska vám ponúkne preslnené dni, profesionálnu starostlivosť, a predovšetkým známe termálne kúpalisko Dunajská Streda. Wellness pobyty môžete kombinovať s výletmi do okolia, oddychom v kaviarňach alebo poznaním historického centra. Vydajte sa do kraja, kde vás očarí nielen malebné mestečko, ale aj všadeprítomný pokoj a pohoda.

Pre deti, páry i seniorov – Dunajská Streda poteší všetky generácie

Raj pre všetkých milovníkov vody – to je termálne kúpalisko v Dunajskej Strede, za ktorým sa schádzajú turisti zo Slovenska aj zo širokého okolia. Vyberte si hotel prepojený s kúpeľmi a majte to k hrejivému relaxu vždy len pár krokov zo svojej izby. Veľkou prednosťou Dunajskej Stredy je rozmanitá zábava, vďaka ktorej si tu každý príde na svoje. Ide tak o ideálnu destináciu na rodinnú dovolenku.

Deti si užijú veľa zábavy na šmykľavkách alebo toboganoch, rodičia môžu relaxovať v saune alebo na ležadlách pri bazéne. Zamilované páry zase ocenia intímne chvíľky v privátnej vírivke, kde sa rozplynú všetky starosti. Tiež seniori budú mať z Dunajskej Stredy radosť. Krásne parky a cesta okolo Dunaja lákajú na príjemné vychádzky a liečivá voda pomôže s nejedným zdravotným problémom. Či už tu každý bude hľadať niečo iné, na chutnej polpenzii si pochutnajú všetci.

V centre Dunajskej Stredy narazíte na niekoľko múzeí, galérií i historických pamiatok. V okolí objavíte aj unikátny kolesový vodný mlyn v Jahodnej alebo Malkia park, kde sa starajú o opustené zvieratá, ale pozor nenájdete tu psy a mačky, ale poriadne šelmy, ako sú medvede alebo pumy . Odpočívať môžete aj pri prechádzkach okolo Dunaja, ktoré prináša nevšedné výhľady na mesto i okolitú prírodu.

Chystáte sa na južné Slovensko na celý víkend a neviete, čo budete okrem oddychu v termálne vode podnikať? Nazrite do nášho cestovateľského itinerára a hoďte starosti za hlavu. Predĺžený víkend v Dunajskej Strede sme naplánovali za vás!