Wellness pobyty v Bojniciach

Len málo miest v sebe kĺbi krásnu prírodu, zaujímavú kultúru a kúpele. Slovenské Bojnice toto všetko majú a potešia aj tých najnáročnejších cestovateľov. Nájdete tu nádherný romantický zámok, najstaršiu zoo na Slovensku aj parádne cyklotrasy v okolí. Príjemným bonusom pre vás bude wellness pobyt v Bojniciach, vďaka ktorému môžete odpočívať vo vírivke alebo saune. Budete sa tu mať rozprávkovo!

Načítavam ponuky...


Bojnice sa preslávili nádherným romantickým zámkom, ktorý sem láka davy turistov. Poznáte ho z rozprávok, napríklad z tej o Šialene smutnej princeznej. Vám však krásna architektúra a okolie tohto ikonického zámku vykúzli úsmev na tvári. Príjemné prostredie kúpeľného mestečka Bojnice vám vnesie do mysle pokoj a vy si tak užijete skutočne výnimočnú dovolenku. S wellness pobytom navyše môžete odpočívať aj vo vírivke alebo v bazéne.

Rozprávkový wellness pobyt v Bojniciach pod vežou romantického zámku

Staňte sa na chvíľu kúpeľným švihákom a objavte slovenské Bojnice. Wellness pobyty vám tu poskytnú všetko, čo od dokonalej dovolenky čakáte. Relax vo vírivke alebo saune môžete striedať prechádzkami po kolonáde alebo výletmi do malebnej prírody v okolí. Oddýchnete si tiež v hotelovom bazéne, v lete vo vonkajšom a v zime vo vnútornom. Neobmedzené wellness oceníte kedykoľvek počas roka.

Kúpeľný pobyt v Bojniciach je ideálny pre všetky generácie. Ide o perfektné miesto, kde zakotviť s celou rodinou. Najrôznejšie kultúrne podujatia, najstaršia zoo na Slovensku alebo prehliadky dravcov potešia malých i veľkých. Nuda tu na vás preto rozhodne nečaká. Zaujme vás tiež Dom Ilúzií alebo Múzeum Praveku. Nezabudnite využiť ponuky pobytu s deťmi zadarmo a ušetrite nemalú čiastku.

Zamilované páry zase môžu relaxovať v privátnej vírivke a zájsť na prehliadku zámku. Nadšení však z Bojníc budú aj seniori, ktorí načerpajú nové sily. Odpočívať môžu v útulných kaviarňach alebo kúpeľných parkoch. V okolí je dostatok príležitostí aj pre športovcov, ktorí môžu využiť turistické alebo cyklistické chodníky v krásnej prírode.

A ako si naplánovať víkendový pobyt v Bojniciach tak, aby ste toho z miestnych lákadiel stihli čo najviac? Nechajte sa inšpirovať naším cestovateľským itinerárom a stihnete objaviť všetky krásy Bojníc.