Wellness pobyty v Belianskych Tatrách

Objavte dych berúcu hornatú krajinu Belianskych Tatier a relaxujte v tom najkrajšom možnom prostredí. Rozkvitnuté lúky alebo zasnežené svahy - dovolenku si tu užijete v ktoromkoľvek ročnom období. Vyberte si z wellness pobytov v Belianskych Tatrách a doprajte si oddych v srdci obľúbenej turistickej lokality. Tak kam to bude?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Belianske a Vysoké Tatry boli môjmu srdcu vždy blízke. Vďaka skvelej polohe hotela Magura máte na dosah mnoho prírodných zaujímavostí - husté lesy, monumentálne horské štíty, zurčivé vodopády. Nemusíte so sebou mať ani auto, na tie najkrajšie miesta sa dostanete autobusom či vlakom. Hotel je útulný a čistý, už nie je najmodernejší, ale nádherný výhľad a príjemná atmosféra všetko vynahradzujú. Je to skrátka ideálna voľba pre aktívnu dovolenku v zime aj v lete.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Očarujúce pohoria Belianske Tatry sa týči na východ od Vysokých Tatier. Pre miestny ráz krajiny sú typické rozkvitnuté horské lúky, vápencové steny s trávnatými svahmi a krasové jaskyne. Tento kút Slovenska je ideálnym dovolenkovým cieľom pre všetkých športových nadšencov, v lete sa môžete vydať na vysokohorské túry a v zime si užívať sneh v jednom z tunajších lyžiarskych stredísk. Čaká tu na vás ale aj kvalitný odpočinok v podobe wellness pobytov.

Wellness v Belianskych Tatrách poteší priaznivcov relaxu aj nadšených športovcov

Wellness pobyty v Belianskych Tatrách majú hneď niekoľko výhod. Po prvé budete relaxovať v naozaj nádhernom prírodnom prostredí, ktoré môžete vyraziť kedykoľvek preskúmať. Po druhé sa budete nachádzať v blízkosti skvelých lyžiarskych areálov, a tak môžete neobmedzené wellness kombinovať so zimnými radovánkami. Odpočinok na vás čaká vo vírivke, saune alebo v hotelovom bazéne.

Vybrať si môžete pobyt s polpenziou alebo plnou penziou, aby ste riadne doplnili energiu po dňoch strávených na tatranských svahoch. Ak cestujete ako rodina, neostýchajte sa využiť ponuku pobytov s dieťaťom zadarmo. Doma nenechávajte ani vášho štvornohému priateľa, pobyty so psom nie sú žiadnou výnimkou a na miestnych lúkach sa mu bude určite veľmi páčiť.

Kam sa v Belianskych Tatrách vydať na výlet? Východiskovým bodom je obec Ždiar, odkiaľ to máte blízko na zjazdovky aj turistické trasy. Obľúbenou atrakciou je Chodník korunami stromov Bachledka, ktorý sa nachádza neďaleko obľúbeného lyžiarskeho strediska Bachledka Ski & Sun. Navštívte tiež lovecký kaštieľ Hohenlohe alebo drevený kostolík v Tatranskej Javorine. Užijete si tiež výlety do prírody, napríklad ku Kopskému sedlu, Zelenému plesu alebo Monkovu dolinu.

Chystáte sa do Belianskych Tatier na predĺžený víkend? S naším cestovateľským itinerárom si vykúzlite perfektnú dovolenku - výlety na najlepšie miesta Belianskych Tatier sme naplánovali za vás.