Wellness pobyty pre tri osoby

Chcete ísť na relaxačnú dovolenku, ale klasická dvojlôžková izba vám nestačí, pretože chcete ísť v trojici? Žiadny problém!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Túžite po odpočinkovej dovolenke s priateľmi alebo celou rodinou? Nech sa páči! U nás nájdete širokú ponuku wellness pobytov pre tri osoby, a tak za relaxom môžete vyraziť s kýmkoľvek budete chcieť. Ubytujete sa v komfortných trojlôžkových izbách s wellness centrom na dosah.

Wellness pobyty pre tri osoby – na čo sa môžete tešiť?

Na wellness pobyte pre tri osoby si užijete ničím nerušený relax v krásnom prostredí. Pokiaľ si vyberiete pobyt s neobmedzeným wellness, čakajú vás dokonalé zážitky. Jedine tak si totiž budete môcť dopriať saunu, vírivku alebo termálny bazén, kedykoľvek dostanete chuť.

Mnohé ubytovania vám ponúknu aj masáže a najrôznejšie procedúry, ktoré prospejú vášmu zdraviu. Zverte sa do rúk profesionálov a nechajte sa rozmaznávať. Tak sa vrátite z dovolenky plní energie a so širokým úsmevom na tvári.

Ešte väčšiu dávku odpočinku vám prinesie pobyt v kúpeľoch. Môžete zostať na Slovensku a vyraziť na pobyt do Turčianskych Teplíc alebo do Piešťan. V zahraničí je vládcom relaxu bezpochyby Maďarsko, ktoré vám ponúkne obrovské množstvo termálov s prvotriednou starostlivosťou. Skúste Budapešť, Sárvár alebo Hévíz.