Wellness pobyty pre tri osoby

Chcete ísť na relaxačnú dovolenku, ale klasická dvojlôžková izba vám nestačí, pretože chcete ísť v trojici? Žiadny problém!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Túžite po odpočinkovej dovolenke s priateľmi alebo celou rodinou? Nech sa páči! U nás nájdete širokú ponuku wellness pobytov pre tri osoby, a tak za relaxom môžete vyraziť s kýmkoľvek budete chcieť. Ubytujete sa v komfortných trojlôžkových izbách s wellness centrom na dosah.

Wellness pobyty pre tri osoby – na čo sa môžete tešiť?

Na wellness pobyte pre tri osoby si užijete ničím nerušený relax v krásnom prostredí. Pokiaľ si vyberiete pobyt s neobmedzeným wellness, čakajú vás dokonalé zážitky. Jedine tak si totiž budete môcť dopriať saunu, vírivku alebo termálny bazén, kedykoľvek dostanete chuť.

Mnohé ubytovania vám ponúknu aj masáže a najrôznejšie procedúry, ktoré prospejú vášmu zdraviu. Zverte sa do rúk profesionálov a nechajte sa rozmaznávať. Tak sa vrátite z dovolenky plní energie a so širokým úsmevom na tvári.

Ešte väčšiu dávku odpočinku vám prinesie pobyt v kúpeľoch. Môžete zostať na Slovensku a vyraziť na pobyt do Turčianskych Teplíc alebo do Piešťan. V zahraničí je vládcom relaxu bezpochyby Maďarsko, ktoré vám ponúkne obrovské množstvo termálov s prvotriednou starostlivosťou. Skúste Budapešť, Sárvár alebo Hévíz.