Wellness pobyty na Liptove

Dokonalá kombinácia aktívnej aj odpočinkovej dovolenky. Tá na vás čaká na Liptove, kde nájdete kúpeľné mestá, termálne kúpalisko aj krásnu prírodu, ktorá priam volá na turistiku, cyklovýlety a lyžovanie. Vyberte si jeden z wellness pobytov na Liptove a užite si vysnívanú dovolenku presne podľa svojich predstáv.

Načítavam ponuky...


Slovenský región Liptov sa rozprestiera v nádhernom horskom prostredí pod vrcholkami Vysokých a Nízkych Tatier. Turisti sa jazdia za rekreáciou, športom i relaxom vo vychýrených termáloch. Pre milovníkov vodných radovánok je Liptov učineným rajom. Nájdete tu najväčší slovenský aquapark Tatralandia alebo Thermal park Bešeňová. Vyberte si wellness pobyt na Liptove a užite si pestrú dovolenku plnú zážitkov.

Liptov – horský raj plný termálnych kúpeľov

Vyrazte do Liptova za relaxom aj aktívnou dovolenkou. Tešte sa na termálne kúpalisko so šmykľavkami, toboganmi, vodnými atrakciami i saunovým svetom. Kedykoľvek počas roka sem môžete vyraziť za zážitkami aj odpočinkom. Nechajte rozpustiť stres vo vírivke, starosti vypariť v saune alebo si doprajte oddych pri bazéne. V lete tu objavíte kúpanie, v zime zase veľa parádnych skiareálov.

Páčiť sa tu bude celým rodinám, aktívnym športovcom alebo milovníkom hôr. Krásna príroda na Liptove vás chytí za srdce a vy sa budete chcieť vrátiť späť. Nájdete tu mnoho turistických aj cykloturistických trás s nádhernými výhľadmi do okolia. Zaujímavým zážitkom môže byť aj návšteva jednej z tajuplných jaskýň, napríklad Demänovskej ľadovej jaskyne. Vynechať nesmiete ani preslávenú priehradu Liptovská Mara.

Po výletoch do hôr alebo celodennom lyžovaní určite oceníte poriadnu masáž, vyberte si preto z osobne overených pobytov, aby ste si boli istí prvotriednou kvalitou služieb vášho hotela. K bezchybnej dovolenke neodmysliteľne patrí aj dobré jedlo. Na výber máte z balíčkov s polpenziou, plnou penziou alebo s raňajkami.

Návštevu aquaparku už naplánovanú máte, ale radi by ste stihli aj turistiku či pamiatky? Nechajte sa inšpirovať naším cestovateľským itinerárom a užite si predĺžený víkend na Liptove so všetkým, čo k tomu patrí.