Wellness pobyty na južnom Slovensku

Na južnom Slovensku vám zima rozhodne nebude. Nielen, že ide o najteplejšiu oblasť našej krajiny, ale tiež sa tu nachádza hneď niekoľko obľúbených termálnych kúpalísk. Túžite po ničím nerušenom relaxe? Potom sú pre vás wellness pobyty na južnom Slovensku kartou, na ktorú musíte staviť. Tak kam to bude?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Južné Slovensko v sebe snúbi všetko, čo si prajete od dokonalej odpočinkovej dovolenky. Termálne kúpalisko a aquaparky, množstvo slniečka, malebné kúpeľné mestečká i príroda na dosah. Objavíte tu množstvo vychýrených miest, ako sú Dunajská Streda, Podhájska, Štúrovo alebo Slnečné jazerá pri Senci. Príďte objaviť tento región a oddýchnuť si od všedných starostí.

Potrebujete oddych? Potom by sa vám mohol hodiť wellness pobyt na južnom Slovensku

Vydajte sa na juh a doprajte si odpočinok, aký si zaslúžite. Wellness pobyty na južnom Slovensku sú rôznorodé, a tak si každý môže vybrať to, po čom práve prahne. Jedno však majú spoločné – panuje tu „pokoj a pohoda“, vďaka čomu môžete zabudnúť na každodenný stres a príjemne sa uvoľniť. Vyraziť sem za relaxom i zábavou môžete s celou rodinou aj so svojou drahou polovičkou.

Ak vyrážate s deťmi, potom sa tešte na nekonečné množstvo vodných atrakcií, ktoré budú baviť vaše ratolesti aj vás. Nezabudnite využiť aj ponuku pobytov s dieťaťom zadarmo a za ušetrené peniaze vyrazte napríklad na sviežu zmrzlinu či deťmi obľúbenú cukrovú vatu. V páre sa vás zase nadchne možnosť spoločne strávených chvíľ v privátnej vírivke alebo saune. V ponuke nechýbajú ani hotely prepojené s kúpeľmi, vďaka ktorým to do termálneho raja budete mať len pár krokov.

Až vás leňošenie vo vírivke unaví, vydajte sa objavovať región južného Slovenska. Možností máte veľa. Krásna príroda na vás čaká napríklad pri priehrade Kráľová, kde si nadšení športovci môžu vyskúšať windsurfing alebo vodné lyžovanie. Navštíviť môžete aj známe slovenské mestá, ako Komárno, Dunajskú Stredu, Nitru s Nitrianskym hradom alebo Levice. Ďaleko to nebudete mať ani do troch hlavných miest - Bratislavy, Viedne alebo Budapešti. Je len na vás, či sa vyberiete za históriou a kultúrou, doprajete si oddych pri Dunaji alebo sa uspokojíte s leňošením pri bazéne.