Víkendové pobyty v Taliansku

Chýba vám slniečko alebo by ste radi vyrazili na hory? Utečte na víkendový pobyt do Talianska a užite si príjemné chvíle odpočinku pri mori alebo adrenalín na zjazdovkách. Čakajú tu na vás aj historické mestá, romantické uličky, krásna príroda a výborná talianska kuchyňa. Keď zatúžite po troche odpočinku, potom je víkend v Taliansku tou správnou voľbou.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Taliansko vám môže ponúknuť rozmanité zážitky. V tejto preslnenej krajine nájdete všetko, na čo si spomeniete. Piesočné pláže, šíre more, historické mestá, strmé vrcholky hôr i znamenitú gastronómiu. Vydajte sa do Talianska na víkendový pobyt a objavte jeho skryté krásy.

Na víkend do Talianska v lete aj v zime

Vypravte sa za slniečkom do Talianska a užite si víkend pri mori. Talianske pobrežie meria viac ako 7 500 km, príležitostí na kúpanie je tu tak dostatok. Oddýchnuť si môžete na preslávených piesočnatých plážach v Bibione, Portofine alebo na Sardínii. V prímorských letoviskách získate maximálny komfort a môžete len bezstarostne relaxovať. Vyberte si z našich osobne overených pobytov a buďte si istí, že vás čaká len tá najlepšia starostlivosť.

Obľúbené sú aj talianske wellness pobyty, ktoré môžete smelo kombinovať so zimnými športmi. Potom čo sa vrátite z legendárnych talianskych zjazdoviek, môžete si dopriať kvalitný odpočinok formou neobmedzeného wellness. Nechajte uľaviť svojej mysli aj telu vo vírivke, uvoľnite sa vo vonkajších bazénoch a zájdite si na príjemnú masáž. A to všetko v obklopení nenahraditeľnej talianskej atmosféry.

Bohatá história i nádherná príroda

Taliansko láka okrem priezračného mora aj na svoje ojedinelé historické mestá. Kto by sa nechcel prechádzať ulicami Ríma, Florencie alebo Benátok? Urobte si výlet za históriou a využite voľné dni na objavovanie starobylých pamiatok. Autentickú atmosféru nasajete aj v Neapole, odkiaľ môžete podniknúť výlet do fascinujúcich Pomejí alebo ku kráteru sopky Vesuv. Víkendový poznávací pobyt v Taliansku vám skrátka zostane v pamäti ešte veľmi dlho.

Dovolenku v Taliansku si užijete aj na horách. Vyraziť sem môžete ako v zime za lyžovaním, tak v lete za vysokohorskými túrami. Najlepšie strediská zimných športov nájdete v Alpách, napríklad v oblasti Trentino alebo Dolomitov. Zvoľte si ubytovanie v blízkosti vlekov a využite skipas v cene pobytu.

V lete len vymeňte lyže za turistické topánky a vydajte v ústrety dych vyrážajúcim výhľadom, nádhernej prírode a adrenalínovým zážitkom.