Relaxačný pobyt s kúpeľmi či wellness

Potrebujete si oddýchnuť od všedných starostí? Vyberte si z našich relaxačných pobytov s wellness alebo sa rovno vydajte do kúpeľov! Či už si zvolíte ktorýkoľvek pobyt, čakajú vás zaslúžené chvíle pokoja a pohody vo vírivke, bazéne alebo pri liečebných procedúrach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Nie je nad dovolenkou, pri ktorej si poriadne oddýchnete. Chcete vlastnú hotelová wellness zóna alebo by ste radšej priamo do kúpov? U nás si vďaka pestrej ponuke relaxačných pobytov vyberie každý! Báječný relax na vás čaká na Slovensku aj za hranicami, tak neváhajte a doprajte si konečne chvíľu pohody.

Kam vyraziť na relaxačný pobyt s wellness alebo kúpeľmi?

Za rozprávkovým relaxom sa nemusíte vláčiť stovky kilometrov ďaleko. Na Slovensku objavíte nespočetné množstvo wellness hotelov a kúpeľných miest, ktoré sú prísľubom dokonalého pobytu. Ak si vyberiete pobyt s neobmedzeným wellness, čaká vás ničím nerušený relax vo vírivke, saune alebo bazéne. Nechýbajú ani pobyty s masážami, počas ktorých sa uvoľníte a zabudnete na bežné starosti.

Vydajte sa napríklad rovno do legendárnych kúpeľov Piešťany, ale vo slávnych Trenčianskych Teplíc uprostred krásnej prírody. Vašu pozornosť pritiahne tiež termálne kúpalisko Bešeňová alebo Podhájska. Parádne wellness pobyty ale objavíte v oboch týchto krajinách aj blízko prírodných krás alebo lyžiarskych areálov.

V Česku zamierte do kúpeľného trojuholníka, ktorý tvoria Karlove Vary , Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Všetky tri populárne letoviská vám ponúknu príležitosť na oddych v krásnom prostredí. Vydať sa u nás môžete aj do menších kúpeľov, ako sú Janské Lázně alebo Luhačovice. Najlepšie urobíte, keď si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi, aby ste to za liečebnými procedúrami nemali ďaleko.

Za tým najlepším rozmaznávaním sa ale vypravte rovno do Maďarska, krajiny s mnohými termálmi, ktoré prospejú vášmu zdraviu. Hévíz, Sárvár alebo Budapešť – to sú preslávené miesta, v ktorých si užijete relaxačnú dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí. Termálne pramene, ktoré v Maďarsku vyvierajú, vám pomôžu s liečbou zdravotných problémov po celý rok.