Relaxačný pobyt s kúpeľmi či wellness

Potrebujete si oddýchnuť od všedných starostí? Vyberte si z našich relaxačných pobytov s wellness alebo sa rovno vydajte do kúpeľov! Či už si zvolíte ktorýkoľvek pobyt, čakajú vás zaslúžené chvíle pokoja a pohody vo vírivke, bazéne alebo pri liečebných procedúrach.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Nie je nad dovolenkou, pri ktorej si poriadne oddýchnete. Chcete vlastnú hotelová wellness zóna alebo by ste radšej priamo do kúpov? U nás si vďaka pestrej ponuke relaxačných pobytov vyberie každý! Báječný relax na vás čaká na Slovensku aj za hranicami, tak neváhajte a doprajte si konečne chvíľu pohody.

Kam vyraziť na relaxačný pobyt s wellness alebo kúpeľmi?

Za rozprávkovým relaxom sa nemusíte vláčiť stovky kilometrov ďaleko. Na Slovensku objavíte nespočetné množstvo wellness hotelov a kúpeľných miest, ktoré sú prísľubom dokonalého pobytu. Ak si vyberiete pobyt s neobmedzeným wellness, čaká vás ničím nerušený relax vo vírivke, saune alebo bazéne. Nechýbajú ani pobyty s masážami, počas ktorých sa uvoľníte a zabudnete na bežné starosti.

Vydajte sa napríklad rovno do legendárnych kúpeľov Piešťany, ale vo slávnych Trenčianskych Teplíc uprostred krásnej prírody. Vašu pozornosť pritiahne tiež termálne kúpalisko Bešeňová alebo Podhájska. Parádne wellness pobyty ale objavíte v oboch týchto krajinách aj blízko prírodných krás alebo lyžiarskych areálov.

V Česku zamierte do kúpeľného trojuholníka, ktorý tvoria Karlove Vary , Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Všetky tri populárne letoviská vám ponúknu príležitosť na oddych v krásnom prostredí. Vydať sa u nás môžete aj do menších kúpeľov, ako sú Janské Lázně alebo Luhačovice. Najlepšie urobíte, keď si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi, aby ste to za liečebnými procedúrami nemali ďaleko.

Za tým najlepším rozmaznávaním sa ale vypravte rovno do Maďarska, krajiny s mnohými termálmi, ktoré prospejú vášmu zdraviu. Hévíz, Sárvár alebo Budapešť – to sú preslávené miesta, v ktorých si užijete relaxačnú dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí. Termálne pramene, ktoré v Maďarsku vyvierajú, vám pomôžu s liečbou zdravotných problémov po celý rok.