Dovolenka v Janských Lázňach

Panenská horská príroda, ozdravné pramene a množstvo atrakcií v okolí. V Janských Lázňach si užijete aktívnu aj odpočinkovú dovolenku po celý rok. Na úpätí Čiernej hory vás čaká krásna secesná kolonáda, ale aj niekoľko vlekov a parádnych zjazdoviek. Tak ktorý pobyt v Janskych Lázňach si vyberiete?

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Janské Lázně sú malebným horským mestečkom ležiacim na úpätí Čiernej hory, obľúbeného športového strediska v Krkonošiach. Relax aj aktívne vyžitie prospejú nielen vášmu fyzickému zdraviu, ale aj psychickej pohode.

Dovolenka v Janských Lázňach - aktívny odpočinok v prírode

Ak sa vydáte na pobyt do Janských Lázní, nebudete vedieť, čo podniknúť skôr. V samotnom kúpeľnom mestečku nájdete romantickú kolonádu, v ktorej sále sa pravidelne konajú kultúrne podujatia. Za zážitky vyrazte do Aquacentra Janské Lázně, kde sa vykúpete v termálnych bazénoch a oddýchnete si vo vírivke a saune. Vyberte si pobyt s neobmedzeným wellness alebo bazénom v cene a doprajte si relaxáciu každý deň.

V lete sa venujte turistike v horách. Vyšliapnite si na Čiernu horu, spoznajte Čiernohorské rašeliniská alebo doputujte k vyhliadke Mochomůrka, kde sa bude páčiť predovšetkým tým najmenším turistom. Obľúbenou atrakciou je Chodník korunami stromov alebo Lanový park v Janských Lázňach.

Keď sa krkonošské svahy pokryjú snehom, schádzajú sa do kraja lyžiari, bežkári a snowboardisti, na ktorých tu čaká perfektné zázemie zimných športov. Ubytujte sa v Janských Lázňach v blízkosti zjazdovky a majte na dosah ruky Ski rezort Čierna hora - Pec, ktorý je najväčším lyžiarskym areálom v celom Česku.