Pobyty v Tatrách s polpenziou

Mať dostatok energie je kľúčom úspechu pred každou turistikou v horách. Inak tomu nie je ani v Tatrách, a tak si doprajte pravidelnú stravu napríklad formou polpenzie priamo vo vašom ubytovaní. O raňajky a večere tak budete mať postarané priamo v ubytovaní, obed si potom vychutnáte na horskej chate či vo vychýrenej reštaurácii priamo tam, kde vás turistické trasy zavedú.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Belianske a Vysoké Tatry boli môjmu srdcu vždy blízke. Vďaka skvelej polohe hotela Magura máte na dosah mnoho prírodných zaujímavostí - husté lesy, monumentálne horské štíty, zurčivé vodopády. Nemusíte so sebou mať ani auto, na tie najkrajšie miesta sa dostanete autobusom či vlakom. Hotel je útulný a čistý, už nie je najmodernejší, ale nádherný výhľad a príjemná atmosféra všetko vynahradzujú. Je to skrátka ideálna voľba pre aktívnu dovolenku v zime aj v lete.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Či už sa chystáte do Vysokých Tatier, Nízkych alebo Belianskych Tatier rozliehajúcich sa na východe Slovenska, okrem správnych topánok a nepremokavej bundy nezabúdajte ani na pravidelné stravovanie. Tým najvýhodnejším je jednoznačne polpenzia, ktorá vás ráno i večer nabije energiou, a cez deň budete mať dostatok času na objavovanie krás okolia i miestnej kuchyne.

Dovolenka v Tatrách - to je turistika, lyžovanie aj oddych vo wellness

Ušetrite si starosti so zabezpečením stravy a chlebíky s rezňami nechajte tiež doma - vždy čerstvú stravu si môžete dopriať aj priamo vo vašom ubytovaní, a to vo forme polpenzie. Dostatok energie pred celodennou túrou tak načerpáte priamo vo vašom hoteli či penzióne, večerou na rovnakom mieste zas deň chutne zakončíte. Príjemnou bodkou za túrou na Lomnický štít, Kriváň či Ďumbier môže byť tiež zaslúžený oddych vo wellness, kde sa vaše namáhané svaly dokonale uvoľnia vo vírivke či v saune. Stačí si vybrať ubytovanie s vlastným wellness centrom a dokonalý odpočinok si môžete užívať pokojne i denne.

Naše Tatry neostávajú bez návštevníkov ani v zimných mesiacoch - práve naopak. Už prvé chladnejšie dni sem lákajú stovky nadšencov zimných športov, aby okúsili kvalitu miestnych zjazdoviek aj bežeckých tratí. Pokiaľ aj vy dávate pred turistikou prednosť lyžovaniu či snowboardovaniu, vydajte sa do zasnežených Tatier hneď na niekoľko dní. S ubytovaním blízko ski areálu môžete stráviť na zjazdovke pokojne aj celé dni (a časy nočného lyžovania k tomu).

Chcete spoznať tie najkrajšie hory, ktoré u nás na Slovensku máme? Prečítajte si náš článok 9 NAJkrajších hôr, ktoré vám vezmú dych nielen stúpaním a nechajte sa inšpirovať na ďalší výlet.