Pobyty na Šumave s bazénom

Šumava je dokonalou voľbou na aktívnu aj odpočinkovú dovolenku. Vyberte si z našej ponuky pobytov na Šumave s bazénom v cene a môžete sa tešiť aj na vodné radovánky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Šumava je rajom turistiky a k tomu ponúka pestré možnosti na prežitie dovolenky plnej zážitkov. Či už preferujete náročnejšie túry, alebo máte radšej pohodové prechádzky, počas výletov sa môžete kochať prírodou alebo preskúmať hrady, zámky či malebné juhočeské mestá. Stačí prvý výstup do zalesnených kopcov, prechádzka okolo divokých perejí Vydry či pohľad cez ľadovcové jazerá a vyhliadka na vrcholky Álp a Šumavu si jednoducho zamilujete.

Pokiaľ patríte medzi vodné živly, určite oceníte možnosť spestriť si pobyt kúpaním. Práve pre vás máme ponuku pobytov na Šumave s bazénom v cene. Zaplávať si tak môžete priamo v rámci hotela kedykoľvek sa vám zachce a v prípade ubytovania s vnútorným bazénom dokonca aj bez ohľadu na rozmary počasia. Možno si po plávaní radi uvoľníte svaly v saune, a tak by vás mohli zaujímať aj hotely, kde majú nielen bazén, aj saunu. Verte, že z takej dovolenky sa vrátite s mnovou energiou a elánom!