Pobyty na Šumave s bazénom

Šumava je dokonalou voľbou na aktívnu aj odpočinkovú dovolenku. Vyberte si z našej ponuky pobytov na Šumave s bazénom v cene a môžete sa tešiť aj na vodné radovánky.

Načítavam ponuky...


Šumava je rajom turistiky a k tomu ponúka pestré možnosti na prežitie dovolenky plnej zážitkov. Či už preferujete náročnejšie túry, alebo máte radšej pohodové prechádzky, počas výletov sa môžete kochať prírodou alebo preskúmať hrady, zámky či malebné juhočeské mestá. Stačí prvý výstup do zalesnených kopcov, prechádzka okolo divokých perejí Vydry či pohľad cez ľadovcové jazerá a vyhliadka na vrcholky Álp a Šumavu si jednoducho zamilujete.

Pokiaľ patríte medzi vodné živly, určite oceníte možnosť spestriť si pobyt kúpaním. Práve pre vás máme ponuku pobytov na Šumave s bazénom v cene. Zaplávať si tak môžete priamo v rámci hotela kedykoľvek sa vám zachce a v prípade ubytovania s vnútorným bazénom dokonca aj bez ohľadu na rozmary počasia. Možno si po plávaní radi uvoľníte svaly v saune, a tak by vás mohli zaujímať aj hotely, kde majú nielen bazén, aj saunu. Verte, že z takej dovolenky sa vrátite s mnovou energiou a elánom!