Pobyty na Šumave s bazénom

Šumava je dokonalou voľbou na aktívnu aj odpočinkovú dovolenku. Vyberte si z našej ponuky pobytov na Šumave s bazénom v cene a môžete sa tešiť aj na vodné radovánky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza hneď pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od rána do večera, takže sa počas dovolenky nemusíte báť ani smädu. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Šumava je rajom turistiky a k tomu ponúka pestré možnosti na prežitie dovolenky plnej zážitkov. Či už preferujete náročnejšie túry, alebo máte radšej pohodové prechádzky, počas výletov sa môžete kochať prírodou alebo preskúmať hrady, zámky či malebné juhočeské mestá. Stačí prvý výstup do zalesnených kopcov, prechádzka okolo divokých perejí Vydry či pohľad cez ľadovcové jazerá a vyhliadka na vrcholky Álp a Šumavu si jednoducho zamilujete.

Pokiaľ patríte medzi vodné živly, určite oceníte možnosť spestriť si pobyt kúpaním. Práve pre vás máme ponuku pobytov na Šumave s bazénom v cene. Zaplávať si tak môžete priamo v rámci hotela kedykoľvek sa vám zachce a v prípade ubytovania s vnútorným bazénom dokonca aj bez ohľadu na rozmary počasia. Možno si po plávaní radi uvoľníte svaly v saune, a tak by vás mohli zaujímať aj hotely, kde majú nielen bazén, aj saunu. Verte, že z takej dovolenky sa vrátite s mnovou energiou a elánom!