Pobyty na južnej Morave s deťmi

Stále váhate, kam na rodinnú dovolenku v Česku? Vydajte sa s deťmi na južnú Moravu, ktorá ponúka pestré možnosti vyžitia pre malých aj veľkých. Malebná krajina plná viníc, hradov, zámkov a rozhľadní si získa každého. Navyše sa rozlieha priamo za našimi hranicami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Rustikal *** nás srdečne privítal na južnej Morave, ktorá je preslávená svojou priateľskou a veselou atmosférou. Skutočne to tak je a personál aj priestory hotela tento dojem len umocnili. Kvalitne sa tu najete, vyspíte a zaujímavé vyžitie v okolí nemá konca. Výborné čerstvé potraviny a nápoje sú samozrejmosťou. Súčasťou hotela je aj bowling a pivovar, takže nie je určený len na vinárske zájazdy, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Objavte s deťmi krásy južnej Moravy. Tento rozmanitý vinársky kraj s nekonečnou ponukou aktivít pre milovníkov prírody, histórie, tradícií i gastronómie si získa každého. V rovinatej juhomoravskej krajine láka k návšteve množstvo rozhľadní, impozantných stredovekých hradov a rozprávkových zámkov, na ktoré sa vďaka príhodnému terénu môžete vydať aj s malými turistami či s kočíkom.

Kam na južnej Morave s deťmi?

Skvelou voľbou na rodinnú dovolenku je moravská metropola Brno. Vďaka množstvu zaujímavých miest, múzeí a atrakcií sa tu malí ani veľkí návštevníci nebudú nudiť ani chvíľku. Zábavné parky, science centrum, zoologická záhrada, nádherné hrady a prekrásna priehrada Prýgl predstavujú len niektoré z nekonečných možností, kam sa s deťmi vydať v Brne.

Báječné zázemie a množstvo aktivít ponúka aj krásne historické mesto Znojmo. Obľúbeným výletným cieľom rodín s deťmi je znojemské podzemie, ktoré je čiastočne ladené do rozprávkového štýlu.

Vyberte si niektorý z pobytov na južnej Morave s dieťaťom zadarmo a za ušetrené prostriedky môžete pobyt sebe a svojim deťom spríjemniť niečím navyše.