Májové sviatky

Prvý máj a 8. máj znamenajú dva voľné dni navyše. Májové sviatky prežite tentoraz v pokoji a bez davov - v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku totiž 8. mája neoslavuje a všetky pamiatky a obchody sú otvorené.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Dva májové sviatky znamenajú dva dni voľna navyše, a tak si nenechajte ujsť príležitosť a vydajte sa na kratšiu dovolenku. V našej ponuke nájdete stovky pestrých pobytov, ktoré uspokoja športových nadšencov i milovníkov relaxu. Tak kam to bude?

Kam vyraziť na pobyt počas májových sviatkov?

Jar je v plnom prúde, pamiatky otvárajú svoje brány návštevníkom a vy už si určite potrebujete na chvíľu oddýchnuť od práce. Využite májové voľno a vyjdite za zážitkami, ktoré doma hneď tak neprežijete. Vyrazíte za poznaním do slovenských miest alebo za relaxom do prírody?

Za skvelú dovolenku nemusíte jazdiť ďaleko. Doma na Slovensku vás čaká krásna príroda, zaujímavé historické pamiatky i skvelé ubytovanie, ktorá vám umožní spoznať ďalší kút našej republiky. Vypravte sa napríklad do Nízkych Tatier, na Oravu alebo do Bojníc, kde sa môžete venovať prechádzkam po sviežej jarnej prírode. Za oslavami jari vyrazte napríklad aj do Bratislavy, kde sa koná množstvo kultúrnych podujatí.

Ak sa chcete predsa len pozrieť niekam ďalej, objavte, čo vám ponúkajú naši susedia. Poľsko, Česko alebo Rakúsko ukrývajú nespočetne atraktívnych miest len kúsok od hraníc so Slovenskom. Hory, kúpele aj historické mestá v zahraničí máte na dosah, stačí si len vybrať pobyt svojich snov a vyraziť počas májových sviatkov za dobrodružstvom.