Májové sviatky

Prvý máj a 8. máj znamenajú dva voľné dni navyše. Májové sviatky prežite tentoraz v pokoji a bez davov - v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku totiž 8. mája neoslavuje a všetky pamiatky a obchody sú otvorené.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Dva májové sviatky znamenajú dva dni voľna navyše, a tak si nenechajte ujsť príležitosť a vydajte sa na kratšiu dovolenku. V našej ponuke nájdete stovky pestrých pobytov, ktoré uspokoja športových nadšencov i milovníkov relaxu. Tak kam to bude?

Kam vyraziť na pobyt počas májových sviatkov?

Jar je v plnom prúde, pamiatky otvárajú svoje brány návštevníkom a vy už si určite potrebujete na chvíľu oddýchnuť od práce. Využite májové voľno a vyjdite za zážitkami, ktoré doma hneď tak neprežijete. Vyrazíte za poznaním do slovenských miest alebo za relaxom do prírody?

Za skvelú dovolenku nemusíte jazdiť ďaleko. Doma na Slovensku vás čaká krásna príroda, zaujímavé historické pamiatky i skvelé ubytovanie, ktorá vám umožní spoznať ďalší kút našej republiky. Vypravte sa napríklad do Nízkych Tatier, na Oravu alebo do Bojníc, kde sa môžete venovať prechádzkam po sviežej jarnej prírode. Za oslavami jari vyrazte napríklad aj do Bratislavy, kde sa koná množstvo kultúrnych podujatí.

Ak sa chcete predsa len pozrieť niekam ďalej, objavte, čo vám ponúkajú naši susedia. Poľsko, Česko alebo Rakúsko ukrývajú nespočetne atraktívnych miest len kúsok od hraníc so Slovenskom. Hory, kúpele aj historické mestá v zahraničí máte na dosah, stačí si len vybrať pobyt svojich snov a vyraziť počas májových sviatkov za dobrodružstvom.