Luxusné pobyty pre dvoch

Luxusné pobyty pre dvoch, ktoré potešia všetky páry, jednoducho výber tej najlepšej dovolenky v Európe, ktorú môžete venovať sebe alebo svojim blízkym.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Večere v oceneniami ovešaných reštauráciách, nádherné priestory hotelov, výlety po horách aj prechádzky romantickými zákutiami miest, odpočinok vo vírivke len s vašou polovičkou - znie to neodolateľne, však? Nechajte deti u starých rodičov a vydajte sa na luxusný pobyt len vo dvojici. Uvidíte, že sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Kam sa vydať na luxusný pobyt vo dvojici?

K nádherným interiérom, znamenitej kuchyni a vždy ústretovému personálu v luxusných hoteloch neodmysliteľne patrí tiež relax vo wellness centre. Užite si ho priamo v hoteli počas vašej luxusnej dovolenky s wellness.

Aby ste mali istotu, že vami vybrané ubytovanie sa vyznačuje skutočne prvotriednymi službami, všímajte si pri pobytoch nálepku Osobne overené. Pýšia sa ňou jedine tie ubytovacie zariadenia, ktoré overil člen tímu Travelking alebo má samé pozitívne hodnotenia našich zákazníkov a hostia sa do nich radi vracajú.

Vyberte sa na luxusný pobyt vo dvojici a spoznajte tie najprestížnejšie hotely na Slovensku. Ak máte našu krajinu už preskúmanú, pozrite sa do našej ponuky luxusných pobytov v susednom Česku, Poľsku, Rakúsku či kúpeľnom Maďarsku.