Luxusné pobyty pre dvoch

Luxusné pobyty pre dvoch, ktoré potešia všetky páry, jednoducho výber tej najlepšej dovolenky v Európe, ktorú môžete venovať sebe alebo svojim blízkym.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Večere v oceneniami ovešaných reštauráciách, nádherné priestory hotelov, výlety po horách aj prechádzky romantickými zákutiami miest, odpočinok vo vírivke len s vašou polovičkou - znie to neodolateľne, však? Nechajte deti u starých rodičov a vydajte sa na luxusný pobyt len vo dvojici. Uvidíte, že sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Kam sa vydať na luxusný pobyt vo dvojici?

K nádherným interiérom, znamenitej kuchyni a vždy ústretovému personálu v luxusných hoteloch neodmysliteľne patrí tiež relax vo wellness centre. Užite si ho priamo v hoteli počas vašej luxusnej dovolenky s wellness.

Aby ste mali istotu, že vami vybrané ubytovanie sa vyznačuje skutočne prvotriednymi službami, všímajte si pri pobytoch nálepku Osobne overené. Pýšia sa ňou jedine tie ubytovacie zariadenia, ktoré overil člen tímu Travelking alebo má samé pozitívne hodnotenia našich zákazníkov a hostia sa do nich radi vracajú.

Vyberte sa na luxusný pobyt vo dvojici a spoznajte tie najprestížnejšie hotely na Slovensku. Ak máte našu krajinu už preskúmanú, pozrite sa do našej ponuky luxusných pobytov v susednom Česku, Poľsku, Rakúsku či kúpeľnom Maďarsku.