Luxusné pobyty pre dvoch

Luxusné pobyty pre dvoch, ktoré potešia všetky páry, jednoducho výber tej najlepšej dovolenky v Európe, ktorú môžete venovať sebe alebo svojim blízkym.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Na Chatu Koliesko sa rád vraciam, má nezameniteľnú atmosféru a zaujímavú históriu. Je to rodinná chata, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a v minulosti dokonca vyhorela. V zime z nej môžete vyjsť rovno v lyžiarkach a v lete je skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Kuchárom je tu samotný pán majiteľ Kšiňan, ktorý varí naozaj skvele. Na Koliesku som ochutnal najlepšie pečené rebrá v živote. Spoločne s personálom vytvára pán majiteľ vrelú rodinnú atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Večere v oceneniami ovešaných reštauráciách, nádherné priestory hotelov, výlety po horách aj prechádzky romantickými zákutiami miest, odpočinok vo vírivke len s vašou polovičkou - znie to neodolateľne, však? Nechajte deti u starých rodičov a vydajte sa na luxusný pobyt len vo dvojici. Uvidíte, že sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Kam sa vydať na luxusný pobyt vo dvojici?

K nádherným interiérom, znamenitej kuchyni a vždy ústretovému personálu v luxusných hoteloch neodmysliteľne patrí tiež relax vo wellness centre. Užite si ho priamo v hoteli počas vašej luxusnej dovolenky s wellness.

Aby ste mali istotu, že vami vybrané ubytovanie sa vyznačuje skutočne prvotriednymi službami, všímajte si pri pobytoch nálepku Osobne overené. Pýšia sa ňou jedine tie ubytovacie zariadenia, ktoré overil člen tímu Travelking alebo má samé pozitívne hodnotenia našich zákazníkov a hostia sa do nich radi vracajú.

Vyberte sa na luxusný pobyt vo dvojici a spoznajte tie najprestížnejšie hotely na Slovensku. Ak máte našu krajinu už preskúmanú, pozrite sa do našej ponuky luxusných pobytov v susednom Česku, Poľsku, Rakúsku či kúpeľnom Maďarsku.