Luxusné pobyty pre dvoch

Luxusné pobyty pre dvoch, ktoré potešia všetky páry, jednoducho výber tej najlepšej dovolenky v Európe, ktorú môžete venovať sebe alebo svojim blízkym.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Večere v oceneniami ovešaných reštauráciách, nádherné priestory hotelov, výlety po horách aj prechádzky romantickými zákutiami miest, odpočinok vo vírivke len s vašou polovičkou - znie to neodolateľne, však? Nechajte deti u starých rodičov a vydajte sa na luxusný pobyt len vo dvojici. Uvidíte, že sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Kam sa vydať na luxusný pobyt vo dvojici?

K nádherným interiérom, znamenitej kuchyni a vždy ústretovému personálu v luxusných hoteloch neodmysliteľne patrí tiež relax vo wellness centre. Užite si ho priamo v hoteli počas vašej luxusnej dovolenky s wellness.

Aby ste mali istotu, že vami vybrané ubytovanie sa vyznačuje skutočne prvotriednymi službami, všímajte si pri pobytoch nálepku Osobne overené. Pýšia sa ňou jedine tie ubytovacie zariadenia, ktoré overil člen tímu Travelking alebo má samé pozitívne hodnotenia našich zákazníkov a hostia sa do nich radi vracajú.

Vyberte sa na luxusný pobyt vo dvojici a spoznajte tie najprestížnejšie hotely na Slovensku. Ak máte našu krajinu už preskúmanú, pozrite sa do našej ponuky luxusných pobytov v susednom Česku, Poľsku, Rakúsku či kúpeľnom Maďarsku.