Last minute kúpeľné pobyty

Dovolenka v kúpeľoch je tým najlepším, čo môžete pre svoje zdravie urobiť. Kapacity hotelov v obľúbených kúpeľných mestách sú síce obmedzené, ale aj tak pre vás máme množstvo atraktívnych ponúk na last minute pobyty v kúpeľoch. Už na nič nečakajte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslednú chvíľu!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Počas pobytu v Krasicki Resort Hoteli & Spa *** sme úplne zabudli na starosti všedných dní. Menšia plocha izby bola bohato vyvážená priestranným balkónom s výhľadom do prírody. Wellness centrum bolo síce menšie, ale aj tak sme si v ňom parádne oddýchli. Všade v hoteli bolo perfektne čisto a najviac ma nadchla pestrá polpenzia. Všetky pokrmy boli čerstvé, veľmi chutné a výber bol skutočne bohatý. Odporúčam vyraziť za krásnymi výhľadmi na niektoré z rozhľadní, ktorých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznícka podpora


Odmeňte sa za náročné obdobie v práci zaslúženým odpočinkom v kúpeľoch. Prechádzky po kolonádach, rozmaznávanie pri masážach a procedúrach, relax vo wellness a veľa vynikajúceho jedla je presne to, čo teraz potrebujete. Presvedčte sa sami, že aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť úplne dokonalá. Stačí len vybrať kúpeľný pobyt last minute a vyraziť môžete pokojne už zajtra!

Kam na last minute dovolenku v kúpeľoch?

České kúpele sa všeobecne vyznačujú vysokou kvalitou ponúkaných služieb, množstvom zelene a parkov aj krásnou okolitou prírodou. Pre kombináciu špičkových kúpeľných procedúr, pestrých možností voľnočasového vyžitia a unikátnej architektúry získali hneď tri české kúpeľné mestá titul svetového dedičstva UNESCO. Ak sa teda vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varov alebo Mariánskych Lázní, máte istotu, že o vás bude postarané ako v bavlnke.