Last minute kúpeľné pobyty

Dovolenka v kúpeľoch je tým najlepším, čo môžete pre svoje zdravie urobiť. Kapacity hotelov v obľúbených kúpeľných mestách sú síce obmedzené, ale aj tak pre vás máme množstvo atraktívnych ponúk na last minute pobyty v kúpeľoch. Už na nič nečakajte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslednú chvíľu!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Odmeňte sa za náročné obdobie v práci zaslúženým odpočinkom v kúpeľoch. Prechádzky po kolonádach, rozmaznávanie pri masážach a procedúrach, relax vo wellness a veľa vynikajúceho jedla je presne to, čo teraz potrebujete. Presvedčte sa sami, že aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť úplne dokonalá. Stačí len vybrať kúpeľný pobyt last minute a vyraziť môžete pokojne už zajtra!

Kam na last minute dovolenku v kúpeľoch?

České kúpele sa všeobecne vyznačujú vysokou kvalitou ponúkaných služieb, množstvom zelene a parkov aj krásnou okolitou prírodou. Pre kombináciu špičkových kúpeľných procedúr, pestrých možností voľnočasového vyžitia a unikátnej architektúry získali hneď tri české kúpeľné mestá titul svetového dedičstva UNESCO. Ak sa teda vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varov alebo Mariánskych Lázní, máte istotu, že o vás bude postarané ako v bavlnke.