Last minute kúpeľné pobyty

Dovolenka v kúpeľoch je tým najlepším, čo môžete pre svoje zdravie urobiť. Kapacity hotelov v obľúbených kúpeľných mestách sú síce obmedzené, ale aj tak pre vás máme množstvo atraktívnych ponúk na last minute pobyty v kúpeľoch. Už na nič nečakajte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslednú chvíľu!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Prostredie hotela v pokojnej časti lesoparku ma nadchlo. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu vyšantia na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Penzión ponúka štýlové a komfortné ubytovanie v srdci mesta, naozaj len pár krokov od hlavných lákadiel, ktorými sú najmä bazilika, hrad a kúpele. Určite vás neomrzia ani prechádzky uličkami a pozdĺž rieky Dunaj. Izba bola priestranná a pekne vybavená. Raňajkový bufet s dostatočným výberom sa nachádza priamo v penzióne, servírované večere sa podávajú v susednej reštaurácii, len minútu od penziónu. Ocenili sme možnosť využiť kávovar kedykoľvek počas dňa a posedenie na dvore plnom zelene. Každý večer sme tiež relaxovali v saunách a vírivke v suteréne.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím


Odmeňte sa za náročné obdobie v práci zaslúženým odpočinkom v kúpeľoch. Prechádzky po kolonádach, rozmaznávanie pri masážach a procedúrach, relax vo wellness a veľa vynikajúceho jedla je presne to, čo teraz potrebujete. Presvedčte sa sami, že aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť úplne dokonalá. Stačí len vybrať kúpeľný pobyt last minute a vyraziť môžete pokojne už zajtra!

Kam na last minute dovolenku v kúpeľoch?

České kúpele sa všeobecne vyznačujú vysokou kvalitou ponúkaných služieb, množstvom zelene a parkov aj krásnou okolitou prírodou. Pre kombináciu špičkových kúpeľných procedúr, pestrých možností voľnočasového vyžitia a unikátnej architektúry získali hneď tri české kúpeľné mestá titul svetového dedičstva UNESCO. Ak sa teda vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varov alebo Mariánskych Lázní, máte istotu, že o vás bude postarané ako v bavlnke.