Last minute kúpeľné pobyty

Dovolenka v kúpeľoch je tým najlepším, čo môžete pre svoje zdravie urobiť. Kapacity hotelov v obľúbených kúpeľných mestách sú síce obmedzené, ale aj tak pre vás máme množstvo atraktívnych ponúk na last minute pobyty v kúpeľoch. Už na nič nečakajte a vyberte si odpočinkový pobyt na poslednú chvíľu!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Palace môžem jedine odporučiť. Hévíz je krásnym kúpeľným mestečkom a jeho najväčšou dominantou je termálne jazero, ktoré nás absolútne očarilo. Určite ho odporúčam navštíviť. Izba v hoteli bola priestranná, dokonca mala aj vlastnú kuchynku. Všetky interiéry boli čisté, personál usmievavý a vždy nám s radosťou vo všetkom vyhovel. Skvelá bola aj strava formou bufetov, na ktorej sme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne a rád sa sem zase vrátim.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Odmeňte sa za náročné obdobie v práci zaslúženým odpočinkom v kúpeľoch. Prechádzky po kolonádach, rozmaznávanie pri masážach a procedúrach, relax vo wellness a veľa vynikajúceho jedla je presne to, čo teraz potrebujete. Presvedčte sa sami, že aj dovolenka zariadená na poslednú chvíľu môže byť úplne dokonalá. Stačí len vybrať kúpeľný pobyt last minute a vyraziť môžete pokojne už zajtra!

Kam na last minute dovolenku v kúpeľoch?

České kúpele sa všeobecne vyznačujú vysokou kvalitou ponúkaných služieb, množstvom zelene a parkov aj krásnou okolitou prírodou. Pre kombináciu špičkových kúpeľných procedúr, pestrých možností voľnočasového vyžitia a unikátnej architektúry získali hneď tri české kúpeľné mestá titul svetového dedičstva UNESCO. Ak sa teda vydáte na pobyt do Františkových Lázní, Karlových Varov alebo Mariánskych Lázní, máte istotu, že o vás bude postarané ako v bavlnke.