Dovolenka v stredisku Ischgl

Predtým býval malou chudobnou dedinou, dnes je jedným z najpopulárnejších stredísk zimných športov v celom Rakúsku. Ischgl pri hraniciach so Švajčiarskom ponúka zábavu nielen v zime, ale aj lete, kedy môžete tirolskú krajinu preskúmať pešo či na horských bicykloch. Okrem športového vyžitia sa tešte aj na odpočinok v kúpeľoch a prvotriedne služby. Vyberte si pobyt v stredisku Ischgl a užite si luxusnú dovolenku v rakúskych Alpách.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Rakúsko sa medzi milovníkmi letnej turistiky, ale aj lyžiarmi, teší veľkej obľube. Niet divu, rakúske alpy ponúkajú jedny z najkrajších výhľadov a malebné horské strediská moderné zázemie so špičkovými službami. Jedným z lyžiarskych rajov je práve Ischgl, nachádzajúci sa v nádhernom Tirolsku.

Užite si perfektnú lyžovačku v jednom z najobľúbenejších areálov

  • Počas leta nabádajú tirolské Alpy na nespočetné množstvo najrôznejších túr krásnou krajinou. Okrem pešej turistiky je v oblasti obľúbená aj horská cyklistika.

  • Najväčšej popularite sa v Ischgli teší moderný lyžiarsky areál Silvretta Arena Ischgl. Jazdu si užijete na viac ako 200 km zjazdoviek. Pre bežkárov je vyhradených vyše 70 km bielej stopy.

  • Ak máte chuť na adrenalínovú túru, vydajte sa na visuté mosty nad údolím Filmbach – Kitzloch a Bärenfalle.

  • Pokiaľ si budete chcieť odpočinúť od turistiky a športovania, navštívte Kultúrne centrum St. Nikolaus alebo sa kochajte krásou kostola Sankt Nikolaus, ktorý nájdete v centre mesta.

  • Unavené svaly nechajte oddýchnuť v kúpeľoch Silvretta Therme, v modernom areáli obklopenom nádhernou horskou panorámou. V Silvretta Therme budete mať z čoho vyberať, okrem plávania, saunovania a najrôznejších revitalizačných procedúr ponúkajú aj pobyt v kryokomorách.

Náš tip: Po dni strávenom v horách nie je nič lepšie ako si odpočinúť vo vírivke alebo saune. Siahnite po niektorom z wellness balíčkov a užite si prechádzky krásnou rakúskou prírodou spolu s prvotriednym odpočinkom. Na vašej dovolenke nám záleží, preto sa do hotelov vydávame osobne, aby sme overili kvalitu ponúkaných služieb. Ponuku nami overených pobytov nájdete tu.