Wellness pobyty v poľských Tatrách

Nádherná príroda, nespočetne turistických atrakcií a perfektné podmienky na zimné športy. Poľské Tatry sú ideálnou destináciou, kam vyraziť na aktívnu dovolenku. Po dni strávenom na horských hrebeňoch alebo na zjazdovke, vám ale určite príde vhod vírivka alebo sauna. Vyberte si preto wellness pobyt v poľských Tatrách a nenechajte nič na náhode.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Zasnežené vrcholky hôr, plesá s trblietavou hladinou a husté lesy. To sľubujú Vysoké a Západné Tatry za hranicami Slovenska. Príroda v poľských Tatrách je pastvou pre oči, na ktorú budete dlho spomínať. Vydajte sa sem v lete za turistikou a v zime za lyžovaním. Či už sem zamierite kedykoľvek počas roka, prídu vám vhod wellness pobyty v poľských Tatrách, ktoré sľubujú skvelé príležitosti na zaslúžený odpočinok.

Aktívna aj odpočinková dovolenka v jednom – čo čakať od wellness pobytu v poľských Tatrách?

Poľské Tatry by mali byť cieľom každého nadšeného športovca a milovníka prírody. Nájdete tu niekoľko turistických lákadiel, ako svetoznáme stredisko Zakopané. Okolie Zakopaného ponúka perfektné podmienky na zimné športy. Priamo na hraniciach so Slovenskom sa týči najvyšší vrchol Poľska - Rysy (2 499 m n. m.). Ten je obklopený modernými lyžiarskymi strediskami, ktoré sľubujú perfektný zážitok zo snehovej nádielky.

V lete môžete vyraziť na horu Wielki Giewont alebo najväčšie pleso v celom pohorí - Morské oko. Atraktívny región na juhu Poľska vám prinesie viac ako len športové zážitky v prírode. V okolí sa nachádza aj celý mnoho aquaparkov, napríklad AquaCity Poprad alebo Aquapark Zakopane. Určite oceníte aj wellness pobyty v poľských Tatrách s bazénmi alebo vírivkami.

Kam sa ešte vydať v poľských Tatrách na výlet? Hojne navštevovaný je pohraničný vrch Kasprowy Wierch, vydať sa môžete aj k Czarny stawu pod Rysami. Ak si chcete užiť skvelú lyžovačku, zavítajte napríklad do lyžiarskeho strediska Polana Szymoszkowa alebo do Skiareálu Witów.