Wellness pobyty v Polanica-Zdróji

Premýšľate, kam za odpočinkom? Vydajte sa na wellness pobyt v Polanica-Zdrója a objavte kúzlo poľských kúpeľov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Perla medzi poľskými kúpeľmi

Viete, čomu sa hovorí „perla dolnosliezskych kúpeľov“? No predsa kúpeľnému mestečku Polanica-Zdrój, ktoré leží na úpätí Bystřických a Stolových hôr vo vzdialenosti len 17 km od českých hraníc. Ide o najmladšie kúpele v celom Kladsku - ich história sa datuje do doby pred necelými 200 rokmi.

Srdcom kúpeľov Polanica je obrovský kúpeľný park, ktorý na jar rozkvitá množstvom nádherných pestrofarebných rododendronov a priamo nadväzuje na kúpeľné budovy. V priečelí parku je umiestnený pavilón určený na pitné kúry, kde môžete ochutnať napríklad vodu zdraviu prospešných prameňov Joseph Pieniawa, Staropolanka 2000 a ďalšie. Súčasťou je aj krytá promenáda, kde prebiehajú obľúbené kúpeľné koncerty. Vďaka svojej polohe v podhorí sú navyše kúpele Polanica odklopené prírodnými krásami, ku ktorým vás dovedie množstvo turistických či cyklistických trás.

Wellness pobyt v Poľsku je vždy správna voľba

Či už budete dni tráviť korzovaním po kúpeľnej promenáde, alebo výletmi v okolitej prírode, určite oceníte ubytovanie v hoteli s vlastnou saunou, vírivkou alebo bazénom. Doprajete si tak zaslúženého odpočinku, za ktorým to navyše z izby budeme mať iba pár krokov. Wellness pobyt v kúpeľoch Polanica si jednoducho užijete od začiatku do konca.