Wellness pobyty v Nízkych Taurách

Nezabudnuteľné výhľady, mohutné trávnaté aj skalnaté vrcholy hôr a nespočetné množstvo čírych jazier. Pohorie Nízke Taury vás očarí nielen nádhernou rýdzou prírodou, ale aj rozmanitými možnosťami vyžitia. V zime aj v lete si tu užijete fantastickú aktívnu dovolenku presne podľa svojich predstáv. K tomu si vyberte wellness pobyt v Nízkych Taurách a po športe si doprajte trochu odpočinku.

Načítavam ponuky...


Vyše 600 dvojtisícových vrcholov, kilometre zjazdoviek a nespočetné množstvo horských jazier – rakúsky prírodný klenot Nízke Taury vás úplne odzbrojí. V letných aj zimných mesiacoch tu na vás čaká pestrý výber rôznych aktivít, a tak si každý návštevník príde na svoje. Lyžovanie, turistika, kúpanie, cyklovýlety, kúpele aj adrenalín – na wellness pobyte v Nízkych Taurách vám naozaj nebude nič chýbať.

Šport aj odpočinok – prečo vyraziť na wellness pobyt do Nízkych Taur?

Príroda v Nízkych Taurách láka turistov zo široka-ďaleka. Nájdete tu množstvo turistických aj cyklistických chodníkov, ktoré vedú na samé zaujímavé miesta. Vydajte sa napríklad na najvyššiu horu regiónu - Hochgolling s nadmorskou výškou 2 863 metrov. Z ďalších vrcholov rozhodne za zdolanie stojí Hochwildstelle (2 747 m), Waldhorn (2 702 m) alebo Grosser Bösenstein (2 448 m).

Zatiaľ čo v lete sa môžete venovať vysokohorskej turistike, v zime s prvou snehovou nádielkou ožíva región pre všetkých nadšených lyžiarov. Na dosah ruky budete mať preslávenú lyžiarsku oblasť Tauplitz so 40 kilometrami zjazdoviek, Kreischberg alebo Hochkar. Tešiť sa môžete na moderné lyžiarske strediská a perfektné podmienky na nezabudnuteľné momenty na zjazdovke.

Po dni strávenom na kopci prichádza čas na trochu odpočinku. Vyberte si wellness pobyt v Nízkych Taurách a doprajte si ho, koľko potrebujete. Uvoľnite svalstvo vo vírivke, zaplávajte si v bazéne alebo upokojte myseľ vo fínskej saune. Vybrať si navyše môžete aj hotely prepojené s kúpeľmi, napríklad v Bad Ischlu alebo Grimmingu.