Wellness pobyty v Hajdúszoboszló

Prečo si nedopriať kvalitný relax v najrozsiahlejších kúpeľoch v Európe? Množstvo atrakcií, ktoré na vás v maďarskom Hajdúszoboszló čaká, sa ani nedá opísať. To jednoducho musíte zažiť na vlastnej koži! Vyberte si wellness pobyt v Hajdúszoboszló a uľavte si od bolesti alebo upokojte svoju myseľ. Tak hoďte stres za hlavu a choďte si užiť trochu odpočinku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hneď pri príchode sa nám venoval pán recepčný, ktorý bol veľmi milý a vtipný. Izba bola klimatizovaná, dostatočne veľká a ideálna pre rodinu s deťmi. Bufetové raňajky a večere ponúkajú dostatočne široký výber jedál. Nám najviac zachutili miestne koláče. K hotelu patrí wellness centrum s vnútornou a vonkajšou časťou. Večer sme si spestrili hrou bowlingu, čo nás veľmi bavilo. Navštívili sme termálne kúpele Hajdúszoboszló, ktoré boli úžasné, a tak sme v nich strávili celý deň.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím


Neuveriteľných 30 ha zážitkov vás čaká v termálnych kúpeľoch Hajdúszoboszló, ktoré sa radia medzi prvotriedne kúpeľné mestá v Európe a čo sa rozlohy týka, to dokonca držia čestné prvenstvo. Bazény, šmykľavky, aquapark alebo pláž – poďme sa pozrieť na to, čo vás čaká, ak si vyberiete wellness pobyt v Hajdúszoboszló.

Relax v najväčších európskych kúpeľoch – v Hajdúszoboszló neprestanete žasnúť

Do kúpeľov Hajdúszoboszló môžu smelo vyraziť ako rodiny s deťmi, tak aj seniori. Popri liečbe termálnou vodou s blahodarnými účinkami na zdravie tu zostáva aj mnoho priestoru na zábavu. Aké lákadlá v najväčších európskych kúpeľoch nájdete? Rozdelené sú do štyroch častí, z ktorých každá sľubuje odlišné zážitky – kryté termálne kúpele, aquapark, pláž a Aquapalace.

Nájdete tu množstvo veľmi originálnych bazénov, napríklad bazén s kinom, v jaskyni alebo tropický bazén. Nechýbajú ani atrakcie pre deti v podobe rôznych šmykľaviek, toboganov alebo vodných trysiek. Samozrejmosťou je aj detský kútik alebo vybavenie pre mamičky s tými najmenšími. Nechýbajú ani sauna, vírivka a ďalšie wellness procedúry.

Relax nezabudnite doplniť aj dobrým jedlom, ktoré môžete ochutnať napríklad v miestnych reštauráciách zvaných csárda (čarda). Na pikantné maďarské špeciality budete ešte dlho spomínať rovnako ako na znamenité regionálne víno. A zatiaľ čo cez deň môžete nerušene relaxovať, večer to v kúpeľnom komplexe žije a bujará hudba sa ozýva zo všetkých kútov.