Wellness pobyty v Egeri

Navštívte nádherné maďarské mesto Eger, ktoré vedľa zaujímavých pamiatok ukrýva aj termálne kúpele, v ktorých vám nebude vôbec nič chýbať. Termálne bazény, vírivky, sauny i upravené parky nabádajú k príjemným potulkám v tieni stromov. Vyberte si wellness pobyt v Egeri a doprajte si oddych presne podľa svojich predstáv.

Načítavam ponuky...


Maďarské mesto Eger vás nadchne barokovou architektúrou, očarujúcou atmosférou a nekonečnými možnosťami vyžitia. Turisti sa sem schádzajú zo široka-ďaleka za fantastickými termálnymi kúpeľmi so šiestimi bazénmi, vodopádom a kúpeľnými domami. Bazény sú napájané liečivou vodou, ktorá vám uľaví od problémov s pohybovým ústrojenstvom alebo s chorobami nervovej sústavy. Zvoľte si wellness pobyt v Egeri podľa svojich predstáv.

Romantický Eger – miesto, kde sa mieša história, dobré víno a prvotriedne kúpeľné služby

Zamierte do Egeru s celou rodinou alebo so svojou drahou polovičkou. Každý si tu príde na svoje. Deti si užijú nezabudnuteľnú zábavu na šmykľavkách a toboganoch, dospelí zase ocenia lehátka pri bazéne, wellness zónu alebo znamenité regionálne víno. So svojimi najbližšími si tu tak užijete veľa zábavy aj zaslúženého relaxu.

A čo vás presne v kúpeľoch Eger čaká? Relaxovať budete môcť v termálnom bazéne s teplotou 37 °C, rehabilitovať v päťdesiatmetrovom plaveckom bazéne, unikátny zážitok predstavuje zase bazén s masážnym vodopádom. Pre vaše ratolesti je tu pripravený baby bazén, bazén so šmykľavkou a detský vodný hrad. Liečivú silu zase pocítite v kúpeľných domoch s dvoma sírovými bazénmi.

Nemusíte však celú dovolenku tráviť pri bazéne. Nadšenci do histórie ocenia skvostné barokové pamiatky v centre Egeru. Zavítajte na starobylý hrad s nádherným výhľadom na mesto, turecký Minaret alebo neoklasickú Baziliku. Priaznivci hudby zase môžu navštíviť múzeum Beatles. Každý návštevník si však užije nezabudnuteľnú atmosféru zatúlaných uličiek a malebných kaviarní.