Wellness pobyty na severnej Morave

Nadýchnite sa čerstvého vzduchu v Jeseníkoch či Beskydách a objavte Olomouc, Ostravu alebo hrad Bouzov. Región severnej Moravy vám ponúkne všetko, čo patrí báječnej odpočinkovej dovolenke. Zvoľte si jeden z wellness pobytov na severnej Morave a pripojte k upokojujúcim prechádzkam v prírode aj relax vo vírivke alebo saune. Tak ktorý pobyt si vás získa?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásny hotel umiestnený v horskej prírode. Izby sú moderné a pekne zariadené. Personál bol veľmi príjemný, s hosťami sa radi porozprávajú. V reštaurácii skvele varia. Priamo v hoteli je tiež wellness s vírivkou a 4 saunami. Naviac tu majú úžasné akvárium s rôznymi druhmi rýb, ktoré je prepojené s wellness, takže ich môžete počas relaxácie pozorovať. Pobyt veľmi odporúčam každému, kto chce nabrať sily, alebo si užiť krásnu okolitú prírodu.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Praděd Thamm je hotel s dlhou a zaujímavou históriou, ale zároveň zrekonštruovanými a modernými izbami a interiérmi. Izba je vybavená všetkým, čo počas pobytu môžete potrebovať. Nechýba tu ani wellness centrum na oddych, nás najviac nadchla vírivka a relaxačná zóna. Sú tu 2 reštaurácie, bar, rumotéka a bowling. Nudiť sa teda rozhodne nebudete. Určite odporúčam vyskúšať degustáciu rumov. Raňajky boli klasické, ale večere úplne fantastické - všetky jedlá, ktoré nám boli naservírované boli vynikajúce. Z výletov odporúčam blízku Poštovní štolu a rašeliniská Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Severná Morava – to sú kultúrne pamiatky, nádherná kopcovitá krajina i príležitosti na oddych. Nádherné prechádzky v nedotknutej prírode si užijete v Jeseníkoch alebo Beskydách, kde sa môžete schovať pred stresom do hustých lesov a kochať sa nádhernými výhľadmi. Zamieriť však môžete aj za históriou a kultúrou, a to do miest, ako je Olomouc, Ostrava alebo Šumperku.

Doprajte si relax v atraktívnej lokalite severnej Moravy

Vyberte si z bohatej ponuky wellness pobytov na severnej Morave a užite si dni naplnené pokojom a pohodou. Bezstarostný pobyt vám zaistí balíčky s polpenziou, alebo dokonca plnou penziou. Dobiť baterky môžete v hotelovom bazéne, stres zase rozpustíte v príjemných bublinkách vo vírivke. Teplomilní jedinci si užijú hodiny strávené vo fínskej saune alebo infrasaune, ktorá tiež býva súčasťou wellness** zón.

Oddýchnuť si tu môžete aj v kúpeľoch, nájdete tu totiž ospevované Priessnitzove kúpele, v ktorých sa môžete ubytovať v hoteli prepojenom s kúpeľmi a oddávať sa liečivým procedúram naplno. Oplatí sa tiež prejsť sa v unikátnom Balneo parku s rôznymi ozdravnými stanoviskami. Ak sa budete chcieť v tejto lokalite ubytovať, vyberajte z našich osobne overených pobytov, aby ste si boli istí prvotriednou kvalitou služieb.

A kde sa na severnej Morave uhniezdiť? Možností máte nespočetné množstvo. Krásne na duši aj na tele vám bude v Jeseníkoch, kde môžete vyraziť napríklad do Karlovej Studánky alebo si vyšliapnuť na najvyššiu horu Praděd. O nič menej kúzelné Beskydy vám nastolí tú pravú pohodovú dovolenku, vyraziť tu môžete k Čertovu mlýnu alebo na preslávené Pustevny a Radhošť. Pri svojej dovolenke na severe Moravy nesmiete minúť ani hrad Bouzov alebo mesto Olomouc so stĺpom Najsvätejšej Trojice zo zoznamu UNESCO.