Wellness pobyty na severnej Morave

Nadýchnite sa čerstvého vzduchu v Jeseníkoch či Beskydách a objavte Olomouc, Ostravu alebo hrad Bouzov. Región severnej Moravy vám ponúkne všetko, čo patrí báječnej odpočinkovej dovolenke. Zvoľte si jeden z wellness pobytov na severnej Morave a pripojte k upokojujúcim prechádzkam v prírode aj relax vo vírivke alebo saune. Tak ktorý pobyt si vás získa?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ubytovaní sme boli vo vzdialenejšej budove Ville Larisch, v modernej izbe s krásnou kúpeľňou. Prišli sme ale hlavne kvôli wellness centru, ktoré prekonalo naše očakávania a naozaj nás nadchlo. Skvelý bol aj wellness bar, kam sme sa chodili osviežiť. Bufetové raňajky boli dostačujúce, každý si mohol vybrať podľa chuti. Ráno sa dalo posedieť aj na terase, čo sa nám veľmi páčilo. Pobyt hodnotíme na jednotku.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím


Severná Morava – to sú kultúrne pamiatky, nádherná kopcovitá krajina i príležitosti na oddych. Nádherné prechádzky v nedotknutej prírode si užijete v Jeseníkoch alebo Beskydách, kde sa môžete schovať pred stresom do hustých lesov a kochať sa nádhernými výhľadmi. Zamieriť však môžete aj za históriou a kultúrou, a to do miest, ako je Olomouc, Ostrava alebo Šumperku.

Doprajte si relax v atraktívnej lokalite severnej Moravy

Vyberte si z bohatej ponuky wellness pobytov na severnej Morave a užite si dni naplnené pokojom a pohodou. Bezstarostný pobyt vám zaistí balíčky s polpenziou, alebo dokonca plnou penziou. Dobiť baterky môžete v hotelovom bazéne, stres zase rozpustíte v príjemných bublinkách vo vírivke. Teplomilní jedinci si užijú hodiny strávené vo fínskej saune alebo infrasaune, ktorá tiež býva súčasťou wellness** zón.

Oddýchnuť si tu môžete aj v kúpeľoch, nájdete tu totiž ospevované Priessnitzove kúpele, v ktorých sa môžete ubytovať v hoteli prepojenom s kúpeľmi a oddávať sa liečivým procedúram naplno. Oplatí sa tiež prejsť sa v unikátnom Balneo parku s rôznymi ozdravnými stanoviskami. Ak sa budete chcieť v tejto lokalite ubytovať, vyberajte z našich osobne overených pobytov, aby ste si boli istí prvotriednou kvalitou služieb.

A kde sa na severnej Morave uhniezdiť? Možností máte nespočetné množstvo. Krásne na duši aj na tele vám bude v Jeseníkoch, kde môžete vyraziť napríklad do Karlovej Studánky alebo si vyšliapnuť na najvyššiu horu Praděd. O nič menej kúzelné Beskydy vám nastolí tú pravú pohodovú dovolenku, vyraziť tu môžete k Čertovu mlýnu alebo na preslávené Pustevny a Radhošť. Pri svojej dovolenke na severe Moravy nesmiete minúť ani hrad Bouzov alebo mesto Olomouc so stĺpom Najsvätejšej Trojice zo zoznamu UNESCO.