Wellness pobyty na severnej Morave

Nadýchnite sa čerstvého vzduchu v Jeseníkoch či Beskydách a objavte Olomouc, Ostravu alebo hrad Bouzov. Región severnej Moravy vám ponúkne všetko, čo patrí báječnej odpočinkovej dovolenke. Zvoľte si jeden z wellness pobytov na severnej Morave a pripojte k upokojujúcim prechádzkam v prírode aj relax vo vírivke alebo saune. Tak ktorý pobyt si vás získa?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Kamzík sme si naozaj užili. Na modernej recepcii nás privítali veľmi milé a usmievavé recepčné. Ubytovaní sme boli v izbe s balkónom a výhľadom na les. Relaxácia v saunách a vírivkách bola parádna. Musím vyzdvihnúť miestnu kuchyňu, pretože ako na raňajkách, tak aj večeriach sme si naozaj pochutnali. Z výletov odporúčame náučné chodníky Karlovou Studánkou a Velkú kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodný tím


Severná Morava – to sú kultúrne pamiatky, nádherná kopcovitá krajina i príležitosti na oddych. Nádherné prechádzky v nedotknutej prírode si užijete v Jeseníkoch alebo Beskydách, kde sa môžete schovať pred stresom do hustých lesov a kochať sa nádhernými výhľadmi. Zamieriť však môžete aj za históriou a kultúrou, a to do miest, ako je Olomouc, Ostrava alebo Šumperku.

Doprajte si relax v atraktívnej lokalite severnej Moravy

Vyberte si z bohatej ponuky wellness pobytov na severnej Morave a užite si dni naplnené pokojom a pohodou. Bezstarostný pobyt vám zaistí balíčky s polpenziou, alebo dokonca plnou penziou. Dobiť baterky môžete v hotelovom bazéne, stres zase rozpustíte v príjemných bublinkách vo vírivke . Teplomilní jedinci si užijú hodiny strávené vo fínskej saune alebo infrasaune, ktorá tiež býva súčasťou wellness** zón.

Oddýchnuť si tu môžete aj v kúpeľoch, nájdete tu totiž ospevované Priessnitzove kúpele, v ktorých sa môžete ubytovať v hoteli prepojenom s kúpeľmi a oddávať sa liečivým procedúram naplno. Oplatí sa tiež prejsť sa v unikátnom Balneo parku s rôznymi ozdravnými stanoviskami. Ak sa budete chcieť v tejto lokalite ubytovať, vyberajte z našich osobne overených pobytov, aby ste si boli istí prvotriednou kvalitou služieb.

A kde sa na severnej Morave uhniezdiť? Možností máte nespočetné množstvo. Krásne na duši aj na tele vám bude v Jeseníkoch, kde môžete vyraziť napríklad do Karlovej Studánky alebo si vyšliapnuť na najvyššiu horu Praděd. O nič menej kúzelné Beskydy vám nastolí tú pravú pohodovú dovolenku, vyraziť tu môžete k Čertovu mlýnu alebo na preslávené Pustevny a Radhošť. Pri svojej dovolenke na severe Moravy nesmiete minúť ani hrad Bouzov alebo mesto Olomouc so stĺpom Najsvätejšej Trojice zo zoznamu UNESCO.