Dovolenka v stredisku Wagrain

Malé horské mestečko Wagrain spadá pod oblasť Salzburger Sportwelt, ktorá je súčasťou najväčšieho lyžiarskeho strediska v Rakúsku, Sky Amadé. Napriek tomu, že je mestečko známe ako raj bežkárov, skvelú dovolenku plnú zábavy si tu užijete aj v lete. Vyberte si pobyt vo Wagrain a užite si nezabudnuteľnú dovolenku v rakúskych Alpách.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Mestečko Wagrain nájdete v kúzelnom Salzbursku, spolu so strediskami Flachau a St. Johann patrí k najväčším lyžiarskym oblastiam v Rakúsku. Tešiť sa môžete na široký výber zjazdoviek najrôznejších obťažností, moderné zázemie a skvelé snehové podmienky od začiatku až do konca sezóny. Zábava na vás čaká ale aj v lete, kedy sa môžete vydať na túry po okolitých kopcoch.

Wagrain má čo ponúknuť počas celého roka

V lete sa tu bude páčiť milovníkom športu a turistiky, ale tiež rodinám s deťmi, ktoré si môžu zájsť do miestneho aquaparku s vonkajšími aj vnútornými bazénmi a toboganmi. Priamo z centra Wagrainu sa môžete lanovkou nechať vyviezť k zábavnému parku Grafenberg. Nájdete tu turistické chodníky, lanové centrum, lezeckú stenu a ďalšie atrakcie, na ktorých si užijú zábavu malí aj veľkí. Okrem toho sa tu nachádza aj malá detská farma so zvieratami.

V zime, kedy na okolité kopce padne snehová perina, ponúka oblasť Wagrain 200 km bežkárskych tratí, tou najobľúbenejšou je trasa Tauernloipe. Wagrain je súčasťou lyžiarskeho gigantu Ski Amadé s desiatkami zjazdoviek najrôznejších obťažností. Ak si chcete užiť zimné radovánky s deťmi, vezmite ich do areálu Wagrainis Winterwelt so všelijakými zábavnými atrakciami. Pokiaľ cestujete so svojou drahou polovičkou a túžite po romantickom večeri, odporúčame vám návštevu klziska pri lanovke Flying Mozart.

Náš tip: Po dni strávenom v horách nie je nič lepšie, ako si odpočinúť vo vírivke alebo saune. Siahnite po niektorom z wellness balíčkov a užite si aktivity v krásnej rakúskej prírode spolu s prvotriednym odpočinkom. Na vašej dovolenke nám záleží, preto sa do hotelov vydávame osobne, aby sme overili kvalitu ponúkaných služieb. Ponuku nami overených pobytov nájdete tu.