Víkendové pobyty s deťmi

Vydajte sa s deťmi na víkendový pobyt a užite si naplno čas strávený výletmi, zábavou a nezabudnuteľnými zážitkami. V ponuke máme množstvo lokalít so skvelým zázemím a pestrými možnosťami pre tú najlepšiu rodinnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Povyrazenie z rutiny všedných dní si zaslúžite vy aj vaše deti! Vyrazte spoločne na víkend do miest, ktoré nadchnú vás aj vašich potomkov. O spoločných zážitkoch potom budú vaše deti hneď v pondelok v škole nadšene rozprávať všetkým kamarátom.

Kam na víkend s deťmi?

Pokiaľ chcete vo svojich deťoch pestovať lásku k prírode, vydajte sa na víkend do hôr v Česku. Pohoria ponúkajú skvelé zázemie aj pre tých najmenších a vďaka nižšej nadmorskej výške sú pre rodiny s deťmi dobre prístupné. Krásami českých hôr vás prevedie mnoho náučných chodníkov a detských turistických trás. Na výlet k atraktívnym cieľom sa tak môžete vyraziť pokojne s kočíkom či najmenšími deťmi. Úžasným miestom, kde stráviť víkend s deťmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Nájdete v ňom napríklad bobovú dráhu, múzeum lega či aquapark a jeho okolie preskúmate po detských náučných chodníkoch. Veľkej obľube sa medzi rodinami s deťmi teší aj juhočeská priehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou prírodou. V lete si s deťmi užijete kúpanie na krásnych lipenských plážach a v zime si zase zalyžujete v Ski areáli Lipno. A po celý rok si môžete užívať krásne výhľady zo Chodníka korunami stromov Lipno.

Nekonečné možnosti vyžitia a zábavy pre deti ponúka, samozrejme, aj Praha. Záleží len na vás, či urobíte svojich malých turistov po pamiatkach, alebo dáte prednosť zoologickej záhrade, zábavným parkom či zaujímavým múzeám.

Ak sa u vás v rodine cestovateľské gény dedia, a tak vás to na rodinnú dovolenku tiahne rovno za hranice, odporúčame Viedeň. Rakúska metropola ponúka toľko atraktívnych možností, že nebudete vedieť, čo podniknúť skôr: zábavný park Práter s obrovským ruským kolesom, prekrásnu Zoo Schönbrunn či svetoznáme prírodovedné múzeum. K tomu je Viedeň preslávená množstvom parkov a skvele vybavených detských ihrísk.