Víkendové pobyty s deťmi

Vydajte sa s deťmi na víkendový pobyt a užite si naplno čas strávený výletmi, zábavou a nezabudnuteľnými zážitkami. V ponuke máme množstvo lokalít so skvelým zázemím a pestrými možnosťami pre tú najlepšiu rodinnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Quatro je naším partnerom v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojných zákazníkov. Aj ja sám som tam bol už niekoľkokrát. Quatro je pre mňa istota - vždy čisté, cenovo dostupné ubytovanie s milým personálom. A vďaka tomu, že ide o viac penziónov, vždy nájdete nejaké voľné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Povyrazenie z rutiny všedných dní si zaslúžite vy aj vaše deti! Vyrazte spoločne na víkend do miest, ktoré nadchnú vás aj vašich potomkov. O spoločných zážitkoch potom budú vaše deti hneď v pondelok v škole nadšene rozprávať všetkým kamarátom.

Kam na víkend s deťmi?

Pokiaľ chcete vo svojich deťoch pestovať lásku k prírode, vydajte sa na víkend do hôr v Česku. Pohoria ponúkajú skvelé zázemie aj pre tých najmenších a vďaka nižšej nadmorskej výške sú pre rodiny s deťmi dobre prístupné. Krásami českých hôr vás prevedie mnoho náučných chodníkov a detských turistických trás. Na výlet k atraktívnym cieľom sa tak môžete vyraziť pokojne s kočíkom či najmenšími deťmi. Úžasným miestom, kde stráviť víkend s deťmi, je krkonošský Špindlerův Mlýn. Nájdete v ňom napríklad bobovú dráhu, múzeum lega či aquapark a jeho okolie preskúmate po detských náučných chodníkoch. Veľkej obľube sa medzi rodinami s deťmi teší aj juhočeská priehrada Lipno obklopená krásnou šumavskou prírodou. V lete si s deťmi užijete kúpanie na krásnych lipenských plážach a v zime si zase zalyžujete v Ski areáli Lipno. A po celý rok si môžete užívať krásne výhľady zo Chodníka korunami stromov Lipno.

Nekonečné možnosti vyžitia a zábavy pre deti ponúka, samozrejme, aj Praha. Záleží len na vás, či urobíte svojich malých turistov po pamiatkach, alebo dáte prednosť zoologickej záhrade, zábavným parkom či zaujímavým múzeám.

Ak sa u vás v rodine cestovateľské gény dedia, a tak vás to na rodinnú dovolenku tiahne rovno za hranice, odporúčame Viedeň. Rakúska metropola ponúka toľko atraktívnych možností, že nebudete vedieť, čo podniknúť skôr: zábavný park Práter s obrovským ruským kolesom, prekrásnu Zoo Schönbrunn či svetoznáme prírodovedné múzeum. K tomu je Viedeň preslávená množstvom parkov a skvele vybavených detských ihrísk.