Víkendové last minute pobyty

Prepadla vás túžba sa cez víkend pozrieť niekam, kde ste ešte neboli, ale nemáte nič zariadené? Žiadny problém! Stačí si vybrať víkendový pobyt last minute. Potom už stačí len zabaliť kufor a vypraviť sa uspokojiť svoje cestovateľské vášne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Ako najlepšie stráviť víkend? No predsa cestovaním! Vydajte sa na svoje obľúbené miesta alebo objavte nové lokality, kam sa budete radi vracať. Výhodou krátkych pobytov je, že ich plánovať a zariaďovať pokojne až na poslednú chvíľu. Ponúkame víkendové pobyty last minute za tie najvýhodnejšie ceny. S troškou šťastia tu nájdete aj hotely, ktoré inak bývajú veľmi vyťažené a pobyty v nich treba rezervovať s veľkým predstihom. Vyberajte z ubytovania, ktoré majú ešte voľné kapacity a na víkend last minute môžete vyraziť pokojne už zajtra! Zlákajú vás kúpele alebo dokonca pobyt pri mori?