Víkendové last minute pobyty

Prepadla vás túžba sa cez víkend pozrieť niekam, kde ste ešte neboli, ale nemáte nič zariadené? Žiadny problém! Stačí si vybrať víkendový pobyt last minute. Potom už stačí len zabaliť kufor a vypraviť sa uspokojiť svoje cestovateľské vášne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Ako najlepšie stráviť víkend? No predsa cestovaním! Vydajte sa na svoje obľúbené miesta alebo objavte nové lokality, kam sa budete radi vracať. Výhodou krátkych pobytov je, že ich plánovať a zariaďovať pokojne až na poslednú chvíľu. Ponúkame víkendové pobyty last minute za tie najvýhodnejšie ceny. S troškou šťastia tu nájdete aj hotely, ktoré inak bývajú veľmi vyťažené a pobyty v nich treba rezervovať s veľkým predstihom. Vyberajte z ubytovania, ktoré majú ešte voľné kapacity a na víkend last minute môžete vyraziť pokojne už zajtra! Zlákajú vás kúpele alebo dokonca pobyt pri mori?