Víkendové last minute pobyty

Prepadla vás túžba sa cez víkend pozrieť niekam, kde ste ešte neboli, ale nemáte nič zariadené? Žiadny problém! Stačí si vybrať víkendový pobyt last minute. Potom už stačí len zabaliť kufor a vypraviť sa uspokojiť svoje cestovateľské vášne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Toto útulné ubytovanie sa mi veľmi páčilo. Apartmány vlastní veľmi milá rodina - poradili mi s parkovaním a tiež odporučili miesta, ktoré v Hévíze stojí za to navštíviť. V hoteli majú unikátne wellness, ale nesmiete zabudnúť navštíviť ani Termálne kúpele v Hévíze. Raňajky boli výborné, všetko vždy čerstvé a večere sa podávali v reštaurácii, ktorá je od ubytovania vzdialená pár metrov chôdze - čo sa po výdatnej večeri celkom hodí.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Víkend v Znojme sme si naozaj užili. Zariadenie hotela aj izby je staršie, ale na dvojdňový pobyt stačilo. Z izby sme mali krásny výhľad na divadlo a priľahlý park. Z polpenzie musíme pochváliť predovšetkým večere, kde sme si mohli hlavné jedlo vybrať z troch variantov. Ja môžem odporučiť napríklad bravčový rezeň, ktorý bol naozaj veľký a chutný. V Znojme odporúčam návštevu podzemia a historického centra. My sme vyrazili aj do prírody, na Vyhliadku Kráľov stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Ako najlepšie stráviť víkend? No predsa cestovaním! Vydajte sa na svoje obľúbené miesta alebo objavte nové lokality, kam sa budete radi vracať. Výhodou krátkych pobytov je, že ich plánovať a zariaďovať pokojne až na poslednú chvíľu. Ponúkame víkendové pobyty last minute za tie najvýhodnejšie ceny. S troškou šťastia tu nájdete aj hotely, ktoré inak bývajú veľmi vyťažené a pobyty v nich treba rezervovať s veľkým predstihom. Vyberajte z ubytovania, ktoré majú ešte voľné kapacity a na víkend last minute môžete vyraziť pokojne už zajtra! Zlákajú vás kúpele alebo dokonca pobyt pri mori?