Víkendové last minute pobyty

Prepadla vás túžba sa cez víkend pozrieť niekam, kde ste ešte neboli, ale nemáte nič zariadené? Žiadny problém! Stačí si vybrať víkendový pobyt last minute. Potom už stačí len zabaliť kufor a vypraviť sa uspokojiť svoje cestovateľské vášne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Ako najlepšie stráviť víkend? No predsa cestovaním! Vydajte sa na svoje obľúbené miesta alebo objavte nové lokality, kam sa budete radi vracať. Výhodou krátkych pobytov je, že ich plánovať a zariaďovať pokojne až na poslednú chvíľu. Ponúkame víkendové pobyty last minute za tie najvýhodnejšie ceny. S troškou šťastia tu nájdete aj hotely, ktoré inak bývajú veľmi vyťažené a pobyty v nich treba rezervovať s veľkým predstihom. Vyberajte z ubytovania, ktoré majú ešte voľné kapacity a na víkend last minute môžete vyraziť pokojne už zajtra! Zlákajú vás kúpele alebo dokonca pobyt pri mori?