Last minute pobyty pri mori

Leto je tu a vy ešte nemáte zaistenú dovolenku? Vyberte si z našej ponuky extra výhodných last minute pobytov pri mori. Tak kam to tento rok bude? Chorvátsko, Taliansko, Slovinsko alebo snáď Poľsko?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Dovolenka pri mori patrí k najkrajším letným zážitkom. Pokiaľ ste jej zariaďovanie tento rok zatiaľ nestihli, hoci je už najvyšší čas, nezúfajte. Vyberte si z našej pestrej ponuky last minute pobytov pri mori za tie najvýhodnejšie ceny. Presvedčte sa sami, že dovolenku snov je možné objednať aj na poslednú chvíľu. Potom už stačí zabaliť plavky, žabky a osušku a vyraziť môžete napríklad hneď zajtra! Tak kam to bude? Do obľúbeného Chorvátska alebo Talianska, či netradične k Baltskému moru do Poľska?