Pobyty v Taliansku pre dvoch

Taliansko je so svojimi mestami pretkanými tajuplnými uličkami, znamenitým vínom aj gastronómiou a upravenými plážami ako stvorené na romantickú dovolenku. Vyrazte sem na pobyt vo dvojici a nechajte sa po celú dobu opájať tunajšou atmosférou aj krásou (nielen) všadeprítomných umeleckých pamiatok. Vaša polovička bude tiež nadšená.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Blíži sa čas letných dovoleniek a to znamená jediné - dovolenku pri mori! Obohaťte tohto roku vylihovanie na pláži o kultúrne a gastronomické zážitky a vydajte sa na miesto, ktoré obomi priam prekypuje. Reč je predsa o Taliansku! Táto krajina rozprestierajúca sa na Apeninskom polostrove je navyše ako stvorená na dovolenku vo dvojici.

Užite si Taliansko vo dvojici naplno

Taliansko je perfektnou krajinou na romantické dovolenky vo dvojici. Práve tu, v talianskej Verone, sa odohrával ten najznámejší príbeh o nešťastnej láske a slávny Júliin balkón dodnes láka stovky návštevníkov. Len kúsok ďalej si môžete so svojou láskou užívať plavby na gondole po slávnych kanáloch v Benátkach. Svojou atmosférou ale nezaostávajú ani historické mestá Florencia či Ravenna v Toskánsku. Nech už sa ale v Taliansku vydáte kamkoľvek, tešiť sa môžete na prechádzky po piesočnatých plážach, posedávanie na terasách reštaurácii s výhľadom na svetoznáme pamiatky a s pohárom vína v ruke či delenie sa o lahodnú zmrzlinu „gelato“. A tým pobyt v Taliansku ešte len začína.

Chcete svoj romantický pobyt v Taliansku so svojou polovičkou povýšiť na novú úroveň? Zarezervujte si pobyt s wellness v rámci balíčka a tešte sa na ničím nerušený odpočinok vo vírivke či v relaxačnom bazéne priamo v ubytovaní. Takému odpočinku vo dvojici sa nič nevyrovná.

A že je Taliansko krajinou, ktorá vždy dokáže prekvapiť, zistíte počas čítania nášho článku Čo ste o Taliansku nevedeli. Čo nové ste sa dozvedeli vy?