Pobyty v Rakúsku so skipasom

Rakúske hory patria k najobľúbenejším lyžiarskym destináciám. Pokiaľ cudzie jazyky nepatria k vašim najsilnejším stránkam a neradi v zahraničí čokoľvek zariaďujete, máme pre vás jednoduché riešenie. Vyberte si z pobytových balíčkov v rakúskych horách, ktorých súčasťou sú aj skipasy a presvedčte sa o kvalite tamojších zjazdoviek sami!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko z balíčka nám sami hneď ponúkli. Izba bola čistá a pohodlná, a s balkónom. Najlepšia bola strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** bol jedinečný. Páčilo sa nám všetko: prostredie hôr, štýlové izby a reštaurácia, veľmi milý personál a tiež parádne wellness v partnerskom hoteli. Okrem dizajnu nás v izbe nadchla priestranná terasa s posedením. V reštaurácii s krbom sme si pochutnali na vynikajúcich raňajkách v alpskom štýle. Skvelým zážitkom bol aj večer so živou hudbou a prasaťom na ražni. V okolí je navyše množstvo krásnych miest na výlety. Určite sa sem ešte vrátime, a to najlepšie v zime!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Milujete zimné športy a radovánky na snehu a slovenské hory už sú vám trošku „malé“? Potom sa vyjdete objaviť, prečo patria rakúske hory medzi lyžiarmi k najobľúbenejším lokalitám. Hory tvoria viac ako 60 % rozlohy Rakúska, a tak máte naozaj z čoho vyberať. V rakúskych strediskách čakajú na lyžiarov desiatky až stovky kilometrov upravených zjazdoviek, moderné lanovky aj skvelé snehové podmienky od jesene do jari. Rakúsko je skrátka raj milovníkov snehu!

Pre všetkých vášnivých lyžiarov máme pobyty v Rakúsku so skipasom. Súčasťou balíčka sú teda aj poukážky na lanovky v miestnych lyžiarskych areáloch. Vy tak už na mieste nebudete pred obutím lyží nič riešiť a môžete sa rovno vydať na svahy!

Neviete, kam konkrétne sa vydať? Prečítajte si náš článok Zimná dovolenka alebo kam na hory v Rakúsku a Taliansku? a inšpitujte sa na dokonalú lyžiarsku dovolenku.