Pobyty v Rakúsku so skipasom

Rakúske hory patria k najobľúbenejším lyžiarskym destináciám. Pokiaľ cudzie jazyky nepatria k vašim najsilnejším stránkam a neradi v zahraničí čokoľvek zariaďujete, máme pre vás jednoduché riešenie. Vyberte si z pobytových balíčkov v rakúskych horách, ktorých súčasťou sú aj skipasy a presvedčte sa o kvalite tamojších zjazdoviek sami!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si aj napriek zlému počasiu veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko, čo sme mali v balíčku, nám sami hneď ponúkli. Izba bola úplne dostačujúca, čistá a pohodlná. Príjemným bonusom bol balkón. Najväčšia pecka bola určite strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Milujete zimné športy a radovánky na snehu a slovenské hory už sú vám trošku „malé“? Potom sa vyjdete objaviť, prečo patria rakúske hory medzi lyžiarmi k najobľúbenejším lokalitám. Hory tvoria viac ako 60 % rozlohy Rakúska, a tak máte naozaj z čoho vyberať. V rakúskych strediskách čakajú na lyžiarov desiatky až stovky kilometrov upravených zjazdoviek, moderné lanovky aj skvelé snehové podmienky od jesene do jari. Rakúsko je skrátka raj milovníkov snehu!

Pre všetkých vášnivých lyžiarov máme pobyty v Rakúsku so skipasom. Súčasťou balíčka sú teda aj poukážky na lanovky v miestnych lyžiarskych areáloch. Vy tak už na mieste nebudete pred obutím lyží nič riešiť a môžete sa rovno vydať na svahy!

Neviete, kam konkrétne sa vydať? Prečítajte si náš článok Zimná dovolenka alebo kam na hory v Rakúsku a Taliansku? a inšpitujte sa na dokonalú lyžiarsku dovolenku.