Pobyty v Českom Švajčiarsku s polpenziou

Unikátna príroda Národného parku České Švajčiarsko je dokonalým miestom na aktívnu dovolenku aj načerpanie nových síl. Objavte jedinečné miesta tohto unikátneho územia na severe Čiech počas dovolenky v Českom Švajčiarsku s polpenziou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Krajina Českého Švajčiarska je výnimočná nielen v rámci Česka, ale aj v celej Európe. Nájdete tu lesy tiahnuce sa kam oko dohliadne, hlboké rokliny a tiesňavy, priezračné bystriny a mohutné veže pieskovcových miest. Národný park České Švajčiarsko spolu so susedným Saským Švajčiarskom na nemeckej strane dokonalým miestom pre odpočinok a načerpanie novej energie. Počas výletov pešo či na bicykli narazíte v tejto jedinečnej krajine na romantické zákutia, ľudovú architektúru i krásne vyhliadky. Ide skrátka o perfektnú dovolenkovú destináciu pre všetkých milovníkov prírody i vyznávačov turistiky. Aby ste mali počas výletov dostatok síl, vyberte si z našej ponuky pobytov v Českom Švajčiarsku s polpenziou. Raňajky aj večere budete mať zaistené v hoteli a ubudnú vám tak starosti s varením či zabezpečením jedla. Zároveň sa do hotela nebudete musieť vracať na obed, a tak budete môcť celý deň stráviť v obklopení prekrásnej prírody. Hlad počas dňa zaženiete napríklad v niektorej z výletných reštaurácií, ktorých je na území národného parku naozaj veľa.