Pobyty v Českom Švajčiarsku s polpenziou

Unikátna príroda Národného parku České Švajčiarsko je dokonalým miestom na aktívnu dovolenku aj načerpanie nových síl. Objavte jedinečné miesta tohto unikátneho územia na severe Čiech počas dovolenky v Českom Švajčiarsku s polpenziou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Krajina Českého Švajčiarska je výnimočná nielen v rámci Česka, ale aj v celej Európe. Nájdete tu lesy tiahnuce sa kam oko dohliadne, hlboké rokliny a tiesňavy, priezračné bystriny a mohutné veže pieskovcových miest. Národný park České Švajčiarsko spolu so susedným Saským Švajčiarskom na nemeckej strane dokonalým miestom pre odpočinok a načerpanie novej energie. Počas výletov pešo či na bicykli narazíte v tejto jedinečnej krajine na romantické zákutia, ľudovú architektúru i krásne vyhliadky. Ide skrátka o perfektnú dovolenkovú destináciu pre všetkých milovníkov prírody i vyznávačov turistiky. Aby ste mali počas výletov dostatok síl, vyberte si z našej ponuky pobytov v Českom Švajčiarsku s polpenziou. Raňajky aj večere budete mať zaistené v hoteli a ubudnú vám tak starosti s varením či zabezpečením jedla. Zároveň sa do hotela nebudete musieť vracať na obed, a tak budete môcť celý deň stráviť v obklopení prekrásnej prírody. Hlad počas dňa zaženiete napríklad v niektorej z výletných reštaurácií, ktorých je na území národného parku naozaj veľa.