Pobyty v Českom Švajčiarsku s polpenziou

Unikátna príroda Národného parku České Švajčiarsko je dokonalým miestom na aktívnu dovolenku aj načerpanie nových síl. Objavte jedinečné miesta tohto unikátneho územia na severe Čiech počas dovolenky v Českom Švajčiarsku s polpenziou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál v hoteli bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil napríklad v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Krajina Českého Švajčiarska je výnimočná nielen v rámci Česka, ale aj v celej Európe. Nájdete tu lesy tiahnuce sa kam oko dohliadne, hlboké rokliny a tiesňavy, priezračné bystriny a mohutné veže pieskovcových miest. Národný park České Švajčiarsko spolu so susedným Saským Švajčiarskom na nemeckej strane dokonalým miestom pre odpočinok a načerpanie novej energie. Počas výletov pešo či na bicykli narazíte v tejto jedinečnej krajine na romantické zákutia, ľudovú architektúru i krásne vyhliadky. Ide skrátka o perfektnú dovolenkovú destináciu pre všetkých milovníkov prírody i vyznávačov turistiky. Aby ste mali počas výletov dostatok síl, vyberte si z našej ponuky pobytov v Českom Švajčiarsku s polpenziou. Raňajky aj večere budete mať zaistené v hoteli a ubudnú vám tak starosti s varením či zabezpečením jedla. Zároveň sa do hotela nebudete musieť vracať na obed, a tak budete môcť celý deň stráviť v obklopení prekrásnej prírody. Hlad počas dňa zaženiete napríklad v niektorej z výletných reštaurácií, ktorých je na území národného parku naozaj veľa.