Pobyty pri termáloch v Budapešti

Za kúpeľným relaxom do hlavného mesta? V Budapešti je to samozrejmosť! Vydajte sa na pobyt do maďarského klenotu na Dunaji a okrem spoznávania miestnych pamiatok a kuchyne sa oddajte aj relaxu v termálnej vode.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Prechádzajte sa po nábreží Dunaja, zastavte sa na pikantný guláš alebo na vychýrenú maďarskú kávu a hlavne si so sebou nezabudnite vziať plavky - v Budapešti ich budete potrebovať aj v samotnom centre mesta. Priamo v ňom vyviera množstvo termálnych prameňoch, nad ktorými nechýbajú ani kúpele. Tak poďte relaxovať!

Užite si pobyt v Budapešti na 100 % - s kúpeľmi aj pamiatkami

Ako vyzerá pobyt v Budapešti? Jednoznačne sa nezaobíde bez návštevy tých najvýznamnejších pamiatok. Vydajte sa preto aj vy na prehliadku parlamentu, poprechádzajte sa po areáli Budínskeho hradu a zamierte aj na rozprávkovú Rybársku baštu. O odpočinok sa potom postarajú početné termály priamo v centre - medzi tie najobľúbenejšie patria „kráľovské kúpele“ Király, Kúpele Gellért so secesným interiérom či jeden z najväčších kúpeľných komplexov v Európe Széchenyi. Chcete si užívať odpočinok v budapeštianskych kúpeľoch aj každý deň? Vyberte sa na pobyt do hotela priamo prepojeného s termálmi a užívajte si vstup aj bez obmedzenia.

Maďarsko je známe ako raj termálnych kúpeľov a wellness pobytov a inak tomu nie je ani v samotnej Budapešti. Ak ale vopred viete, že sa do mesta vydávate skôr za inými kvalitami a na kúpele vám nevyjde čas, zarezervujte si aspoň pobyt s wellness priamo v hoteli. Uvidíte, že po celodenných výletoch a nasávaní atmosféry hlavného mesta vám odpočinok vo vírivke či v relaxačnom bazéne padne vhod.