Dovolenka v Rakúsku pri vode

Trblietajúca sa hladina po ktorej brázdi parník, teplá voda a pláže s mäkkou trávou, ktorá priam volá po tom, aby ste si na ňu rozprestreli deku a opaľovali sa. Aj takto môže vyzerať dovolenka v Rakúsku! Ubytujte sa blízko jazera a užívajte si všetky krásy letného Rakúska.

Načítavam ponuky...


Leto sa nezadržateľne blíži a je načase vyberať dovolenku. Vás ale tohto roku nelákajú tropické horúčavy, no zároveň nechcete prísť o poriadne letné kúpanie? Vydajte sa tento rok na letnú dovolenku do Rakúska! Tunajšie priezračne čisté jazerá a kvalitné termály sa o vodné radovánky postarajú.

Kam vyraziť v Rakúsku k vode?

Keď sa povie dovolenka v Rakúsku, mnohí z nás si vybavia práve turistiku po vysokých horách a objavovanie prírodných krás cestou po turistických chodníkoch. K turistike ale neodmysliteľne patrí tiež osvieženie - a to najlepšie vás v Rakúsku čaká práve pri jazerách! Uprostred vysokých hôr sa tu skrýva nemálo jazier s neuveriteľne čistou vodou, ktorá je ideálna na kúpanie. Necháte sa zlákať?

Ktoré preslávené rakúske jazerá sa rozhodne oplatí navštíviť? To sa dočítate v našom článku 10 najlepších jazier pre letné osvieženie v Rakúsku.

Ak by vám ale uprostred horúceho leta predsa len nevyšlo počasie, nemusíte zúfať. Vyrazte s celou rodinou na návštevu vychýrených rakúskych termálov a odpočívajte v liečivej vode, zatiaľ čo vaše deti sa vybláznia na toboganoch. Výhľad na štíty hôr priamo z bazéna je samozrejmosťou. O perfektný odpočinok sa postará tiež wellness centrum priamo vo vašom ubytovaní.