Dovolenka v Rakúsku pri vode

Trblietajúca sa hladina po ktorej brázdi parník, teplá voda a pláže s mäkkou trávou, ktorá priam volá po tom, aby ste si na ňu rozprestreli deku a opaľovali sa. Aj takto môže vyzerať dovolenka v Rakúsku! Ubytujte sa blízko jazera a užívajte si všetky krásy letného Rakúska.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si aj napriek zlému počasiu veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko, čo sme mali v balíčku, nám sami hneď ponúkli. Izba bola úplne dostačujúca, čistá a pohodlná. Príjemným bonusom bol balkón. Najväčšia pecka bola určite strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Na pobyte sme boli veľmi spokojní. Extra nás potešil osobný prístup hotela, keď sme prišli na ubytovanie neskoro večer a na izbách nás, napriek premeškanej večeri, čakala obložená studená misa. Hotel má perfektnú polohu, a tak sme zvládli navštíviť Hallstatt, ľadovec Dachstein aj okolité jazerá.”

Zuzana Marečková
Zuzana Marečková
Marketingový tím


Leto sa nezadržateľne blíži a je načase vyberať dovolenku. Vás ale tohto roku nelákajú tropické horúčavy, no zároveň nechcete prísť o poriadne letné kúpanie? Vydajte sa tento rok na letnú dovolenku do Rakúska! Tunajšie priezračne čisté jazerá a kvalitné termály sa o vodné radovánky postarajú.

Kam vyraziť v Rakúsku k vode?

Keď sa povie dovolenka v Rakúsku, mnohí z nás si vybavia práve turistiku po vysokých horách a objavovanie prírodných krás cestou po turistických chodníkoch. K turistike ale neodmysliteľne patrí tiež osvieženie - a to najlepšie vás v Rakúsku čaká práve pri jazerách! Uprostred vysokých hôr sa tu skrýva nemálo jazier s neuveriteľne čistou vodou, ktorá je ideálna na kúpanie. Necháte sa zlákať?

Ktoré preslávené rakúske jazerá sa rozhodne oplatí navštíviť? To sa dočítate v našom článku 10 najlepších jazier pre letné osvieženie v Rakúsku.

Ak by vám ale uprostred horúceho leta predsa len nevyšlo počasie, nemusíte zúfať. Vyrazte s celou rodinou na návštevu vychýrených rakúskych termálov a odpočívajte v liečivej vode, zatiaľ čo vaše deti sa vybláznia na toboganoch. Výhľad na štíty hôr priamo z bazéna je samozrejmosťou. O perfektný odpočinok sa postará tiež wellness centrum priamo vo vašom ubytovaní.