Pobyty pri termáloch v Rakúsku

Dovolenka v Rakúsku sa nesie v znamení turistiky medzi skalnými štítmi, lyžovačky na tých najlepších zjazdovkách v Európe a oddychu v termálnych kúpeľoch. Že ste ešte neboli v rakúskych termáloch? Je načase to zmeniť!

Načítavam ponuky...


Nech už sa na dovolenku do Rakúska vydávate v akomkoľvek ročnom období, rozhodne si so sebou vezmite plavky - v rakúskych termáloch ich rozhodne budete potrebovať. Zaplávajte si v letných vonkajších bazénoch, odpočiňte si v relaxačnom bazéne s masážnymi tryskami alebo posuňte odpočinok na vyššiu úroveň a zamierte do wellness centra.

Rakúske termály - relax s výhľadom na hory

Oddych v rakúskych termáloch je na nezaplatenie. Perfektne vám padne vtedy, ak sa chystáte spoznať to najlepšie z Rakúska počas turistiky po vysokých horách alebo vďaka prechádzkam po historických mestách plných pamiatok. Alebo sa vydávate do Rakúska za prvotriednou lyžovačkou? V každom prípade myslite aj na zaslúžený oddych počas dovolenky - neexistuje predsa nič lepšie, než sa po dni plnom výletov ponoriť do horúcej termálnej vody v relaxačnom bazéne a užívať si nielen masáž vodnými tryskami, ale aj výhľad na zasnežené vrcholy Álp alebo Vysokých Taur.

Skvelú službu vašim unaveným svalom urobí aj návšteva wellness centra - doprajte si teda priamo vo vašom ubytovaní. Takmer povinnou výbavou každého správneho hotela či penziónu v Rakúsku je vlastná sauna, kde sa zohrejete nielen po namáhavej turistike. Ešte väčšie pohodlie si užijete vo vírivke s výhľadom alebo počas masáže.

Ktoré termály v Rakúsku rozhodne stoja za návštevu? To sa dočítate v našom článku.