Pobyty pri termáloch v Rakúsku

Dovolenka v Rakúsku sa nesie v znamení turistiky medzi skalnými štítmi, lyžovačky na tých najlepších zjazdovkách v Európe a oddychu v termálnych kúpeľoch. Že ste ešte neboli v rakúskych termáloch? Je načase to zmeniť!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt som si maximálne užil vďaka úžasnej atmosfére, ktorá v hoteli panovala. Zamestnanci mi pomohli s plánovaním výletov a ponúkali mi aj zapožičanie turistického vybavenia. Polpenzia bola vynikajúca. Hotel je pet friendly, takže ide o dokonalé miesto na dovolenku so psíkom. K tomu leží priamo na zjazdovke a jeho okolie je plné výletných cieľov vrátane Hallstattu a vyhliadky Piatich prstov. Pobytu v Hoteli Alpen Arnika je skrátka stávka na istotu, čo potvrdzujú aj stovky nadšených recenzií od zákazníkov Travelking.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Nech už sa na dovolenku do Rakúska vydávate v akomkoľvek ročnom období, rozhodne si so sebou vezmite plavky - v rakúskych termáloch ich rozhodne budete potrebovať. Zaplávajte si v letných vonkajších bazénoch, odpočiňte si v relaxačnom bazéne s masážnymi tryskami alebo posuňte odpočinok na vyššiu úroveň a zamierte do wellness centra.

Rakúske termály - relax s výhľadom na hory

Oddych v rakúskych termáloch je na nezaplatenie. Perfektne vám padne vtedy, ak sa chystáte spoznať to najlepšie z Rakúska počas turistiky po vysokých horách alebo vďaka prechádzkam po historických mestách plných pamiatok. Alebo sa vydávate do Rakúska za prvotriednou lyžovačkou? V každom prípade myslite aj na zaslúžený oddych počas dovolenky - neexistuje predsa nič lepšie, než sa po dni plnom výletov ponoriť do horúcej termálnej vody v relaxačnom bazéne a užívať si nielen masáž vodnými tryskami, ale aj výhľad na zasnežené vrcholy Álp alebo Vysokých Taur.

Skvelú službu vašim unaveným svalom urobí aj návšteva wellness centra - doprajte si teda priamo vo vašom ubytovaní. Takmer povinnou výbavou každého správneho hotela či penziónu v Rakúsku je vlastná sauna, kde sa zohrejete nielen po namáhavej turistike. Ešte väčšie pohodlie si užijete vo vírivke s výhľadom alebo počas masáže.

Ktoré termály v Rakúsku rozhodne stoja za návštevu? To sa dočítate v našom článku.