Dovolenka pri mori s deťmi zadarmo

Chystáte sa tento rok na rodinnú dovolenku k moru? Vyberajte z našej ponuky pobytov pri mori s deťmi zadarmo. Ušetrené peniaze sa vám určite budú hodiť na výlety či zmrzlinu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Dovolenka pri mori je zvlášť pre deti vždy nezabudnuteľným zážitkom, o ktorom budú po návrate z prázdnin nadšene rozprávať všetkým kamarátom. Vďaka našej ponuke pobytov pri mori s deťmi zadarmo môžete svojim ratolestiam tieto zážitky ľahšie dopriať. Záleží len na vás, ktorú atraktívnu destináciu tento rok vyberiete.

Kam na dovolenku k moru s deťmi?

Chorvátsko je dlhodobo jedným z najčastejších cieľov letných rodinných dovoleniek pre mnoho Európanov. Hlavným lákadlom je krištáľovo čisté more v dojazdovej vzdialenosti autom. Okrem toho sú tu však aj ďalšie výhody ako pekné kamienkové pláže s atrakciami pre deti, príjemné promenády plné reštaurácií a obchodíkov či povestná pohostinnosť miestnych. Dovolenka v Chorvátsku s deťmi zadarmo je skvelou možnosťou, ako ušetriť slušné peniaze. Využiť ich môžete napríklad na zaujímavé výlety, počas ktorých budete spoločne s deťmi spoznávať krásy Chorvátska a Jadranského mora.