Dovolenka v Chorvátsku s deťmi zadarmo

Chorvátsko je obľúbeným cieľom rodinných dovoleniek. Hlavnými lákadlami sú čisté more, nádherná príroda, úchvatné mestá plné historických pamiatok a skvelé zázemie pre najmenších návštevníkov. Využite tento rok extra výhodné ponuky pobytov v Chorvátsku s deťmi zadarmo!

Načítavam ponuky...


Pre letnú dovolenku s deťmi je Chorvátsko jasnou voľbou. Priezračne čisté more Jadranu s ideálnymi podmienkami na potápanie je od slovenských hraníc vzdialené pár hodín cesty. K tomu tu na návštevníkov čaká malebné pobrežie posiate borovicovými hájmi a starobylé mestečká s historickými pamiatkami. V turistických letoviskách navyše nechýbajú krásne promenády, skvelé reštaurácie a detské atrakcie vo vode aj na súši. Dovolenku si jednoducho užije celá rodina.

Zvlášť ak vaše deti patria medzi vodné živly, odporúčame ubytovanie s bazénom, kde sa môžu poriadne vyšantiť. A pokiaľ dávate prednosť kúpaniu v mori, oceníte zase hotely blízko pláže. Ráno stačí len obliecť plavky a obuť šľapky a letné radovánky môžu začať.

Výhodnejšie to skrátka už byť nemôže, a tak vyberte dovolenku v Chorvátsku s deťmi zadarmo. Nejaké to euro navyše sa vám určite bude hodiť až pôjdete ochutnať vychýrenú chorvátsku zmrzlinu!