Dovolenka v Chorvátsku s deťmi zadarmo

Chorvátsko je obľúbeným cieľom rodinných dovoleniek. Hlavnými lákadlami sú čisté more, nádherná príroda, úchvatné mestá plné historických pamiatok a skvelé zázemie pre najmenších návštevníkov. Využite tento rok extra výhodné ponuky pobytov v Chorvátsku s deťmi zadarmo!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Pre letnú dovolenku s deťmi je Chorvátsko jasnou voľbou. Priezračne čisté more Jadranu s ideálnymi podmienkami na potápanie je od slovenských hraníc vzdialené pár hodín cesty. K tomu tu na návštevníkov čaká malebné pobrežie posiate borovicovými hájmi a starobylé mestečká s historickými pamiatkami. V turistických letoviskách navyše nechýbajú krásne promenády, skvelé reštaurácie a detské atrakcie vo vode aj na súši. Dovolenku si jednoducho užije celá rodina.

Zvlášť ak vaše deti patria medzi vodné živly, odporúčame ubytovanie s bazénom, kde sa môžu poriadne vyšantiť. A pokiaľ dávate prednosť kúpaniu v mori, oceníte zase hotely blízko pláže. Ráno stačí len obliecť plavky a obuť šľapky a letné radovánky môžu začať.

Výhodnejšie to skrátka už byť nemôže, a tak vyberte dovolenku v Chorvátsku s deťmi zadarmo. Nejaké to euro navyše sa vám určite bude hodiť až pôjdete ochutnať vychýrenú chorvátsku zmrzlinu!