Wellness pobyty vo východných Čechách

Východné Čechy – región, kde si užijete aktívnu dovolenku aj kvalitný odpočinok. Čaká tu na vás ten najčerstvejší horský vzduch, očarujúca príroda a krásne historické mestá. Vyberte si z wellness pobytov vo východných Čechách a doprajte si pár bezstarostných dní s tými, ktorých máte radi. Navrch prihoďte ešte masáže alebo procedúry a úsmev vám z tváre hneď tak nezmizne. Tak kam to bude?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v April Hoteli Panorama sme si veľmi užili. Najviac sme ocenili polohu hotela v pokojnej lokalite, vďaka čomu sme počuli iba spev vtáčikov. Pobyt nám spríjemnil veľmi milý, usmievavý a ochotný personál – pán čašník nám napríklad dával aj tipy na výlety. K tomu krásna svetlá izba a vynikajúce jedlo, ktoré bolo gurmánskym zážitkom. Hotel je navyše skvelým východiskovým bodom pre najrôznejšie výlety po okolí, po ktorých sme si mohli dopriať oddych v hotelovom wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Rajská zahrada **** sa nám zapíše do pamäte ako hotel s tým najkrajším výhľadom. Báječné wellness, skvelá reštaurácia a poloha priamo v srdci Orlických hôr - to je kombinácia, ktorá jednoducho nemôže sklamať. Relax v hotelovej wellness zóne s vírivkou, bazénom a parnou saunou sme striedali s výletmi za atraktívnymi turistickými cieľmi v okolí. Čerešničkou na dovolenkovej torte bol welcome drink v izbe a káva s lahodným dezertom. A tak sme tu prežili odpočinok naozaj ako v rajskej záhrade!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Marketingový tím


Premýšľate, ktorý kút Česka navštíviť? Zamierte tentoraz na východ Čiech, kde na vás čaká nespočetné množstvo turistických cieľov. Orlické hory, Pardubicko, Náchodsko, Dolní Morava alebo Litomyšl – to sú hlavné lákadlá atraktívneho regiónu východných Čiech. Vydajte sa sem s celou rodinou alebo so svojou drahou polovičkou a užite si ničím nerušený relax.

Nadýchnite sa čerstvého vzduchu a vydýchnite si vo vírivke

Wellness pobyty vo východných Čechách vás potešia kedykoľvek počas roka. V lete si môžete užívať vonkajšie aj vnútorné bazény, zatiaľ čo v zime po dni strávenom na zjazdovke alebo na bežkách oceníte prístup do privátnej vírivky alebo sauny. Vypraviť sa sem môžete za romantikou, ktorú prežijete nielen v súkromí hotela, ale aj pri prechádzkach krásnou horskou krajinou alebo kúzelnými mestami.

Vyberať môžete zo širokej ponuky wellness pobytov vo východných Čechách. Ak patríte medzi milovníkov dobrého jedla, siahnite po plnej penzii, alebo po pobyte s bohatými kontinentálnymi raňajkami. Ak máte za sebou ťažký týždeň, určite oceníte neobmedzené wellness, počas ktorého si budete môcť dobiť baterky. To všetko skombinujte s výletmi do sviežej prírody Orlických hôr alebo Kralického Sněžníka.

Čo pri návšteve východných Čiech stopercentne nevynechať? Pokiaľ sa radi túlate po mestách a objavujete útulné kaviarne i historické pamiatky, navštívte perníkové Pardubice alebo hudobnú Litomyšl. Za prírodou sa vydajte do Orlických hôr, napríklad na najvyšší vrchol Velká Deštná, do Adršpašsko-teplických skál alebo na Dolní Moravu, kde objavíte novú najdlhšiu visutú lávku na svete.