Wellness pobyty vo východných Čechách

Východné Čechy – región, kde si užijete aktívnu dovolenku aj kvalitný odpočinok. Čaká tu na vás ten najčerstvejší horský vzduch, očarujúca príroda a krásne historické mestá. Vyberte si z wellness pobytov vo východných Čechách a doprajte si pár bezstarostných dní s tými, ktorých máte radi. Navrch prihoďte ešte masáže alebo procedúry a úsmev vám z tváre hneď tak nezmizne. Tak kam to bude?

Načítavam ponuky...


Premýšľate, ktorý kút Česka navštíviť? Zamierte tentoraz na východ Čiech, kde na vás čaká nespočetné množstvo turistických cieľov. Orlické hory, Pardubicko, Náchodsko, Dolní Morava alebo Litomyšl – to sú hlavné lákadlá atraktívneho regiónu východných Čiech. Vydajte sa sem s celou rodinou alebo so svojou drahou polovičkou a užite si ničím nerušený relax.

Nadýchnite sa čerstvého vzduchu a vydýchnite si vo vírivke

Wellness pobyty vo východných Čechách vás potešia kedykoľvek počas roka. V lete si môžete užívať vonkajšie aj vnútorné bazény, zatiaľ čo v zime po dni strávenom na zjazdovke alebo na bežkách oceníte prístup do privátnej vírivky alebo sauny. Vypraviť sa sem môžete za romantikou, ktorú prežijete nielen v súkromí hotela, ale aj pri prechádzkach krásnou horskou krajinou alebo kúzelnými mestami.

Vyberať môžete zo širokej ponuky wellness pobytov vo východných Čechách. Ak patríte medzi milovníkov dobrého jedla, siahnite po plnej penzii, alebo po pobyte s bohatými kontinentálnymi raňajkami. Ak máte za sebou ťažký týždeň, určite oceníte neobmedzené wellness, počas ktorého si budete môcť dobiť baterky. To všetko skombinujte s výletmi do sviežej prírody Orlických hôr alebo Kralického Sněžníka.

Čo pri návšteve východných Čiech stopercentne nevynechať? Pokiaľ sa radi túlate po mestách a objavujete útulné kaviarne i historické pamiatky, navštívte perníkové Pardubice alebo hudobnú Litomyšl. Za prírodou sa vydajte do Orlických hôr, napríklad na najvyšší vrchol Velká Deštná, do Adršpašsko-teplických skál alebo na Dolní Moravu, kde objavíte novú najdlhšiu visutú lávku na svete.