Wellness pobyty v Zalakarosi

Užite si perfektnú dovolenku na dosah Balatonu. Maďarské mestečko Zalakaros vám ponúkne luxusné termálne kúpele s množstvom atrakcií pre deti i dospelých. Vyberte si wellness pobyt v Zalakarosi a doprajte si oddych, na ktorý čakáte. Bazény, vírivky aj sauny k vašim službám!

Načítavam ponuky...


Asi 30 kilometrov od Balatonu objavíte najmenšie mestečko v celom Maďarsku, kúzelný Zalakaros. Ak si vyberiete wellness pobyt v Zalakarosi, môžete relaxovať v miestnych vychýrených termálnych kúpeľoch a tiež vyraziť k Maďarskému moru za kúpaním. Doplníte energiu, sily a užijete si veľa zábavy s deťmi aj vo dvojici.

Objavte najmenšie maďarské mesto vďaka wellness pobytu v Zalakarosi

Termálne kúpele v Zalakorosi sa majú naozaj čím chváliť. Európska kúpeľná asociácia ich ocenila 5 hviezdičkami, a tak sa kúpele v najmenšom maďarskom meste radia medzi absolútnu špičku v celej Európe. Vydajte sa do Zalakorusu vyskúšať miestne termály na vlastnej koži. Čo vás tu čaká?

Zalakaros je rajom pre rodiny s deťmi. Pri pohľade na celý areál vám spadne sánka. Nájdete tu napríklad detský svet so 60 rôznymi vodnými atrakciami, šmykľavkový park so 400 m toboganov alebo rodinný toboganový park. Relaxovať a vyvádzať môžete v niekoľkých bazénoch, odpočívať zase vo vírivkách alebo saunách. Ak vás trápia zdravotné problémy, navštívte liečebné centrum. K úľave vám dopomôže aj miestny termálny prameň, ktorý prispieva k liečbe kožných, gynekologických, urologických alebo pohybových ochorení.

Aby ste si užili naozaj dokonalú dovolenku, vyberte si hotely prepojené s kúpeľmi, nech to k atrakciám nemáte ďaleko. Nezabudnite sa tiež ísť prejsť pozdĺž viníc, do sadov a parkov alebo k jazeru Kis-Balaton. Aspoň raz za svoj pobyt určite navštívte jazero Balaton, kde na vás čaká príjemné kúpanie a množstvo turistických atrakcií.