Wellness pobyty v poľských Krkonošiach

Ste nadšený turista a českú stranu Krkonôš už dôverne poznáte? V tom prípade vám odporúčame toto nádherné pohorie navštíviť z poľskej strany. Zatiaľ čo v Česku sa Krkonoše pomaly zvažujú cez podhorie ďalej do nížin, v Poľsku sú strmé a pôsobia mohutne. Krajina u našich susedov ukrýva ľadovcové jazerá, vodopády či živé horské mestečká, ktoré stoja za návštevu! Vydajte sa na wellness pobyt v poľských Krkonošiach a spoznajte tento kúzelný región doslova z iného uhla.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Objavte Krkonoše z druhej strany hranice

Krkonoše sú v Česku najnavštevovanejším pohorím, avšak z poľskej strany hranice pozná toho úchvatné pohorie len máloktorý cestovateľ. A to je veľká škoda, pretože poľské Krkonoše ukrývajú ľadovcové jazerá, vodopády či živé horské mestečká s modernými ski areálmi ako Karpacz a Sklárska Poruba. Nezabudnuteľným zážitkom je aj zdolávanie najvyššej českej hory Sněžky z poľskej strany.

Aktívna dovolenka sa nezaobíde bez odpočinku

Či už sa do poľských Krkonôš vydávate za turistikou, alebo lyžovaním, rozhodne by ste nemali zabúdať na dostatočný odpočinok. Ideálnou voľbou sú preto hotely s vlastnou saunou, vírivkou alebo bazénom, kde si po dni plnom pohybe doprajete zaslúžený relax. Wellness pobyt v poľských Krkonošiach si užijete od začiatku do konca.